Warta Poznań wygrywa trzeci mecz z rzędu. ZAPIS LIVE Z MECZU Z ROW 1964 Rybnik

Na stadionie przy Drodze Dębińskiej drugoligowa Warta Poznań pokonała ROW 1964 Rybnik 2:0 (1:0). Odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu. Bramki zdobyli Adrian Laskowski i Krzysztof Biegański. Kibiców zachęcamy do przeczytania relacji ze spotkania „minuta po minucie”. Patronem medialnym Warty Poznań jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik 2:0 (1:0)
Bramki: Adrian Laskowski (32. minuta), Krzysztof Biegański (82. minuta)
Żółte kartki: Adrian Szynka, Krzysztof Biegański – Kamil Spratek, Marek Krotofil, Kacper Rosa
Sędziował: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski)

Warta Poznań: Adrian Lis – Wiktor Patrzykąt, Bartosz Kieliba, Tomasz Dejewski, Radosław Jasiński – Karol Żmijewski (76. Adrian Szynka), Adrian Laskowski, Artur Marciniak, Hubert Antkowiak (76. Krzysztof Biegański), Adrian Cierpka (90. Adrian Chopcia) – Przemysław Kita (87. Michał Grobelny).

ROW 1964 Rybnik: Kacper Rosa – Marek Krotofil, Szymon Jary, Dawid Bober, Dawid Gojny – Damian Koleczko (65. Dawid Kalisz), Kamil Spratek (80. Krzysztof Koch), Mariusz Muszalik, Sebastian Siwek (73. Robert Tkocz), Paweł Jaroszewski (65. Sebastian Musiolik) – Przemysław Brychlik.

Sponsorem relacji z meczu Warty Poznań była firma:

Koniec spotkania Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik 2:0 (1:0). Warta nowym liderem II ligi.

93. minuta – Adrian Laskowski zdobywa bramkę dla Warty z rzutu karnego, ale sędzia nie uznał bramki i ukarał Krzysztofa Biegańskiego żółtą kartką.

92. minuta – Żółta kartka dla bramkarza gości Kacpera Rosy.

90. minuta – Sędzia główny doliczył do regulaminowego czasu gry 4. minuty.

90. minuta – Zmiana w zespole Warty. Boisko opuszcza Adrian Cierpka, a wchodzi Adrian Chopcia.

89. minuta – Żółta kartka dla Adriana Szynki.

87. minuta – Zmiana w zespole Warty. Boisko opuszcza Przemysław Kita, a wchodzi Michał Grobelny.

84. minuta – Nad stadionem Warty coraz więcej burzowych chmur i wzmaga się Wiatr. Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

82. minuta – Goooooooool! Bramkę dla Warty zdobywa Krzysztof Biegański.

80. minuta – Zmiana w zespole ROW 1964 Rybnik.  Boisko opuszcza Kamil Spratek, a w jego miejsce wchodzi Krzysztof Koch.

79. minuta – Adrian Laskowski zatrzymany faulem i rzut wolny dla Warty.

77. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

76. minuta – Zmiany w zespole Warty. Boisko opuszcza Karol Żmijewski, a wchodzi Adrian Szynka. Ponadto boisko opuszcza Hubert Antkowiak, a wchodzi Krzysztof Biegański.

73. minuta – Zmiana w zespole ROW. Boisko opuszcza Sebastian Siwek, a wchodzi Robert Tkocz.

73. minuta – Rajd Huberta Antkowiaka zakończona faulem na rywalu pod polem karnym.

72. minuta – Zamieszanie w polu karnym ROW, ale żaden z piłkarzy Warty nie potrafił skierować piłki do bramki.

71. minuta – Żółta kartka dla Marka Krotofila z ROW 1964 Rybnik.

70. minuta – Nad stadionem Warty coraz ciemniej i wszystko wskazuje na to, że pod koniec meczu może padać deszcz.

69. minuta – Znakomita kontra Warty, ale na pozycji spalonej Hubert Antkowiak.

67. minuta – Artur Marciniak wybija z pola karnego dośrodkowanie gości z rzutu rożnego.

65. minuta – Zmiany w zespole ROW 1964 Rybnik. Boisko opuszcza Damian Koleczko, a wchodzi Dawid Kalisz. Ponadto w miejsce Pawła Jaroszewskiego wchodzi Sebastian Musiolik.

63. minuta – Zamieszanie w polu karnym gości, ale obrońcy wybijają piłkę. Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

62. minuta – Obrońcy z Rybnika wybijają piłkę po dośrodkowaniu Adriana Cierpki.

60. minuta – Adrian Lis spokojnie wyłapuje dośrodkowanie w pole karne Warty.

59. minuta – Strzał głową Huberta Antkowiaka zdecydowanie mija bramkę gości.

55. minuta – Warta zmuszana rywala do wycofywania piłki aż do własnego bramkarza. Druga bramka dla Zielonych wydaje się kwestią kilki minut…

53. minuta – Zagranie ręką na połowie rywala Adriana Laskowskiego i rzut wolny dla gości.

50. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Warta spokojnie kontroluje przebieg spotkania.

46. minuta – Oba zespoły rozpoczęły drugą połowę w tych samych składach.

46. minuta – Zaczyna Warta Poznań. Adrian Cierpka podaje do Tomasza Dejewskiego.

godz. 18:34 – Koniec pierwszej połowy spotkania Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik 1:0. Przerwa potrwa 15. minut.

45. minuta – Żółta kartka dla Kamila Sprateka za zatrzymanie faulem piłkarza Warty. Sędzia główny doliczył 2. minuty do regulaminowego czasu gry.

45. minuta – Adrian Lis spokojnie wyłapuje piłkę po dośrodkowania gości z rzutu wolnego.

44. minuta – Przemysław Kita zatrzymał przed polem karnym rywala faulem i rzut wolny dla gości.

42. minuta – Strzał Adriana Cierpki z rzutu wolnego zatrzymał się na murze piłkarzy z Rybnika.

41. minuta – Hubert Antkowiak zatrzymany faulem przed polem karnym gości i rzut wolny dla Warty.

38. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Warta spokojnie rozgrywa piłkę i czeka na okazję, aby dobić rywala.

36. minuta – Nie udany strzał Karola Żmijewskiego i rusza kontra piłkarzy z Rybnika.

34. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

32. minuta – Goooooooool! Bramkę dla Warty Poznań zdobywa Adrian Laskowski. Przerwa na uzupełnienie płynów.

28. minuta – Karol Żmijewski zatrzymał faulem Sebastiana Siweka i rzut wolny dla gości w środkowej strefie boiska.

25. minuta – Adrian Lis ratuje gospodarzy znakomitą interwencją po strzale Sebastiana Siweka z linii pola karnego.

21. minuta – Kolejny faul na piłkarzu Warty, ale przed polem karnym gości. Piłka po strzale Adriana Cierpki z rzutu wolnego zatrzymuje się na murze obrońców gości, a dobitka Wiktora Patrzykąta mija bramkę ROW 1964 Rybnik.

20. minuta – Mariusz Muszalik faulował Artura Marciniaka w środkowej strefie boiska i rzut wolny dla Warty.

19. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Zdecydowanie częściej przy piłce piłkarze Warty.

17. minuta – Na meczu Warty z ROW 1964 Rybnik zdecydowanie więcej kibiców niż na meczu z Rozwojem.

16. minuta – Adrian Lis spokojnie wyłapuje dośrodkowanie Pawła Jaroszewskiego z rzutu rożnego.

15. minuta – Na stadionie pojawiła się 10-osobowa grupa kibiców zespołu ROW 1964 Rybnik. Natomiast spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

12. minuta – Adrian Laskowski zatrzymał faulem Kamila Sprateka i rzut wolny dla ROW 1964 Rybnik.

10. minuta – Karol Żmijewski oddał strzał z linii pola karnego, ale piłka minimalnie minęła prawy słupek bramki gości.

8. minuta – Warta Poznań zdobywa bramkę, ale sędzia wskazuje na pozycje spaloną.

7. minuta – Karol Żmijewski przerwał kontrę ROW 1964 Rybnik. Początek spotkania zdecydowanie należy do Warty.

5. minuta – Adrian Cierpka faulował Kamila Sprateka i rzut wolny dla ROW 1964 Rybnik.

2. minuta – Pierwsza groźna akcja Warty, która zakończyła się strzałem Huberta Antkowiaka. Jednak Kacper Rosa wybronił ten strzał.

1. minuta – Zaczyna ROW 1964 Rybnik. Sebastian Siwek podaje do Kamila Sprateka, ale jego zagranie na skrzydło do Pawła Jaroszewskiego opuszcza boisko.

godz. 17:43 – Zespoły wychodzą na prezentację.

godz. 17:35 – Zespoły zakończyły rozgrzewkę i za 10 minut początek spotkania.

godz. 17:25 – Wstępne prognozy pogody mówiły o opadach deszczu w chwili rozpoczęcia spotkania, ale nad stadionem świeci słońce i nie widać deszczowych chmur.

godz. 17:20 – Pierwsi kibice wypełniają trybuny kameralnego stadionu przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.

godz. 17:10 – Oba zespoły pojawiły się na płycie głównej „Ogródka” i rozgrzewają się przed spotkaniem.

20. Adrian Cierpka

Rezerwowi: Tomasz Laskowski (bramkarz), Nikodem Fiedosewicz, Michał Grobleny, Krystian Sanocki, Adrian Szynka, Krzysztof Biegański, Adrian Chopcia.

godz. 16:55 – Na płycie stadionu przy ul. Droga Dębińska pojawili się bramkarze obu zespołów, którzy przygotowują się do hitu 3. kolejki II ligi.

godz. 16:50 – Znamy skład ROW 1964 Rybnik:

godz. 16:45 – Już za godzinę początek spotkania Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik. Nad stadionem Warty mała liczna chmurek, a słońce mocno grzeje. Jednak IMGW ostrzega, że nad Poznań nadciąga burza. Więcej w materiale: Nadchodzą gwałtowne burze z gradem do 3 cm. Możliwe nawałanice! (wystarczy kliknąć).

Warta Poznań pozyskała napastnika, który strzelił gola Legii Warszawa!