Kolejne wzmocnienia w Warcie Poznań


Krystian Sanocki, Przemysław Kita, Michał Grobelny, Adrian Cierpka i Wiktor Patrzykąt to piłkarze, którzy w ostatnich dniach sfinalizowali kontrakty z drugoligową Wartą Poznań, której patronem medialnym jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”. Zieloni pierwszy mecz o ligowe punkty rozegrają już w sobotę o godz. 17:00 na własnym stadionie z KS Rozwój Katowice.

Roczne kontrakty z Wartą Poznań podpisali Krystian Sanocki, Przemysław Kita i Adrian Cierpka. Ten pierwszy spędził rundę wiosenną w Kotwicy Kołobrzeg, a wcześniej związany był z MKS Kluczbork i Lechem Poznań (rezerwy, zespół Młodej Ekstraklasy, juniorzy). Sanocki gra na pozycji pomocnika i ma 21 lat.

Natomiast Przemysław Kita występujący na pozycji napastnika przez ostatnie dwa lata był związany ze Zniczem Pruszków. Wcześniej występował w Cracovii i ŁKS Łódź. Ma 24 lata.

Linię środkową wzmocnił Adrian Cierpka, który do Warty Poznań trafia na zasadzie transferu definitywnego z Miedzi Legnica. Pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego zawodnik ma 22 lata i ma na koncie występy w Wiśle Puławy i zespole Lecha Poznań ME.

Dwuletnim kontraktem z Wartą Poznań związał się natomiast pomocnik Michał Grobelny, który wcześniej występował w Jarocie Jarocin i zaliczył w minionym sezonie 30 spotkań w III lidze. Ten 27-letni zawodnik ma na koncie  występy w zespołach: Ilanka Rzepin, Górnik Łęczna, ŁKS Łódź, Promień Opalenica.

Zieloni wypożyczyli również z Sokoła Kleczew pomocnika Wiktora Patrzykąta. Dotychczas z klubem związali się następujący piłkarze: Adrian Lis, Radosław Jasiński, Karol Żmijewski , Tomasz Dejewski i Hubert Antkowiak.

Przypomnijmy, że Warta Poznań w sobotę spotkaniem z zespołem KS Rozwój Katowice rozpocznie rundę jesienną 2017/2018 w II lidze. Mecz zostanie rozegrany o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Droga Dębińska, a dla czytelników dwutygodnika i portalu „Nasz Głos Poznański” mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na to spotkanie. Więcej informacji: Wygraj bilety na mecz Warta Poznań – Rozwój Katowice (wystarczy kliknąć).

Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu piłkarzy Warty Poznań z KS Rozwój Katowice zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie: Zobacz mecz Warta Poznań – Rozwój Katowice [live] (wystarczy kliknąć).

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

POLECAMY MATERIAŁY O WARCIE POZNAŃ (wystarczy kliknąć):

Wygraj bilety na mecz Warta Poznań – Rozwój Katowice

Zobacz mecz Warta Poznań – Rozwój Katowice [live]

Warta wypożyczyła Huberta Antkowiaka z Miedzi

Rozpoczyna się sprzedaż biletów i karnetów na mecze Warty

Nasz Głos Poznański patronem medialnym Warty Poznań

Warta przegrała sparing z Miedzią Legnica

Tomasz Woźniak, fot. Warta Poznań

Dodaj komentarz