Warta Poznań chce walczyć o wyższe cele


Aż dziewięciu nowych piłkarzy pozyskała tego lata II-ligowa Warta Poznań, której patronem medialnym jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”. – Brzmi fajnie, ale dla mnie to za późno, bo niektórzy właśnie dołączyli do nas – mówił na piątkowej konferencji prasowej trener Petr Nemec.

Tymczasem już w sobotę (29 lipca) rozpoczyna się sezon 2017/18 drugiej ligi. Warta o godz. 17 podejmie Rozwój Katowice.

– Sam jestem ciekaw jak wypadniemy, bo zagra paru nowych zawodników –  mówi trener. – Pewnie będziemy się zgrywali trzy-cztery mecze. Oby zwycięstwo przyszło jak najszybciej, bo to zawsze pomaga drużynie uwierzyć w siebie. Czy zespół personalnie jest silniejszy niż wiosną? Jakbym popatrzył na nazwiska to tak, ale nazwiska nie grają. Zawodnicy muszą udowodnić swoje umiejętności na boisku. W tym sezonie walka o utrzymanie nas nie zadowoli. Mamy wyższe cele. Będę apelował do piłkarzy byśmy powalczyli u siebie. Niestety, kibice nam nie pomagają – mówię o fanach, którzy robią atmosferę, mobilizują do walki o zwycięstwo. Musimy jednak dać z siebie wszystko – zagrać na 100 procent.

Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu piłkarzy Warty Poznań z KS Rozwój Katowice zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie: Zobacz mecz Warta Poznań – Rozwój Katowice [live] (wystarczy kliknąć).

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

Czytaj także inne artykuły o Warcie Poznań (wystarczy kliknąć w link):

Kolejne wzmocnienia w Warcie Poznań

Zobacz mecz Warta Poznań – Rozwój Katowice [live]

Warta wypożyczyła Huberta Antkowiaka z Miedzi

Rozpoczyna się sprzedaż biletów i karnetów na mecze Warty

Nasz Głos Poznański patronem medialnym Warty Poznań

Warta przegrała sparing z Miedzią Legnica

Fot. @Nasz Głos Poznański

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Dodaj komentarz