Rozpoczyna się sprzedaż biletów i karnetów na mecze Warty


Drugoligowa Warta Poznań we wtorek rozpocznie dystrybucję karnetów na rundę jesienną sezonu 2017/2018 i biletów na niedzielny mecz z Rozwojem Katowice. Zieloni w pierwszej części sezonu zmierzą się jeszcze na własnym stadionie z zespołami: ROW 1964 Rybnik, MKS Kluczbork, Błękitni Stargard Szczeciński, GKS 1962 Jastrzębie, ŁKS Łódź, GKS Bełchatów, Wisła Puławy, Garbarnia Kraków, Legionovia Legionowo.

Ceny biletów w porównaniu do poprzedniego sezonu, nie zmienią się. Dalej będą kosztować 5 zł (ulgowy), 10 zł (normalny) – w przedsprzedaży oraz 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny) w dniu meczu. Do zakupu biletu ulgowego upoważnione są osoby uczące się do 20. roku życia oraz studenci po okazaniu aktualnej legitymacji studenckiej do 26. roku życia oraz osoby po 65 roku życia, a także honorowi krwiodawcy oraz dawcy szpiku (za okazaniem legitymacji).

Dzieci do lat 13 oraz wszystkie kobiety – wstęp wolny po okazaniu odebranej wcześniej darmowej wejściówki (przedsprzedaż lub kasa biletowa w dniu meczu). Dzieci, które nie skończyły 3 lat mogą zostać wpuszczone na stadion bez biletu. Karnety natomiast będą kosztować 35 zł (ulgowy) oraz 75 zł (normalny). Ulgi wyglądają identycznie, jak w przypadku biletów.

Sprzedaż karnetów oraz biletów na nowy sezon rozpocznie się od wtorku. Wejściówki będzie można kupować od godziny 9 do godziny 14 w budynku klubowym Warty Poznań przy ulicy Droga Dębińska 12.

 

Dodaj komentarz