Warta wypożyczyła Huberta Antkowiaka z Miedzi


Drugoligowa Warta Poznań wypożyczyła z Miedzi Legnica napastnika Huberta Antkowiaka, który w poprzednim sezonie był jednym z najlepszych strzelców III ligi. Dotychczas z klubem związali się następujący piłkarze: Adrian Lis, Radosław Jasiński, Karol Żmijewski oraz Tomasz Dejewski. Patronat nad Wartą sprawuje Nasz Głos Poznański.

– Hubert Antkowiak dołączy do Warty Poznań na zasadzie rocznego wypożyczenia z Miedzi Legnica, która ma prawo skrócić wypożyczenie po pół roku. Warto dodać, że Warta Poznań właśnie z Miedzią Legnica toczyła „bój” o wykup napastnika z Jaroty Jarocin. Zespół z dolnego śląska przedstawił lepszą ofertę, która satysfakcjonowała poprzedni klub Antkowiaka i stała się właścicielem karty zawodnika – mówi rzecznik prasowy Warty Poznań, Michał Wieczorek.

Przypomnijmy, że Warta Poznań już w sobotę w pierwszym meczu nowego sezonu zmierzy się na własnym stadionie z Rozwojem Katowice. Początek spotkania o godz. 17:00. Bilety na to spotkanie będą kosztować 5 zł (ulgowy), 10 zł (normalny) – w przedsprzedaży oraz 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny) w dniu meczu. Do zakupu biletu ulgowego upoważnione są osoby uczące się do 20. roku życia oraz studenci po okazaniu aktualnej legitymacji studenckiej do 26. roku życia oraz osoby po 65 roku życia, a także honorowi krwiodawcy oraz dawcy szpiku (za okazaniem legitymacji).

Czytaj także:

Rozpoczyna się sprzedaż biletów i karnetów na mecze Warty

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

źródło www.wartapoznansa.pl

Dodaj komentarz