Poznańskie Dni Rodziny startują dzisiaj


Atrakcje odbywać się będą także w kolejnym tygodniu. W środę,25 maja w godz. 13-18 na placu Kolegiackim ruszy rodzinny kiermasz organizowany przez Pracownię Ekonomii Społecznej „ładne rzeczy”. Będzie można tam kupić unikalne przedmioty, a równocześnie wesprzeć osoby, które potrzebują pomocy. Z kolei 28 maja będzie doskonała okazja, by zadbać o swoje zdrowie – od godz. 9 do 13 na terenie POSUM odbędzie się Biała Sobota. Ostatni dzień maja (wtorek, 31.05) to szansa, by dowiedzieć się więcej na temat opieki i wychowania dzieci – tego dnia o godz. 16.30 rozpocznie się konferencja organizowana we współpracy ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej.

Poznańskie Dni Rodziny zakończą radosne obchody Dnia Dziecka przygotowane przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania.

Zaplanowanych wydarzeń jest jednak znacznie więcej. Ich kalendarium będzie na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej Poznańskich Dni Rodziny. Tam też można znaleźć szczegółowe informacje na temat wszystkich atrakcji: poznan.pl/poznanskiednirodziny oraz na Facebooku. AW

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz