Poznańskie Dni Rodziny startują dzisiaj


Już w poniedziałek, 16 maja, rodzice będą mogli wziąć udział w sesji coachingowej z trenerką Agnieszką Awzan-Spychalską (obowiązują zapisy, więcej szczegółów na profilu FB CIR). Tego samego dnia seniorzy podczas spaceru cyfrowego będą mieli okazję poznać i nauczyć się korzystania z biletomatów PKP i MPK, paczkomatu oraz samoobsługowej kasy w sklepie (zapisy pod numerem telefonu 61 842 35 09).

Dzień później Biblioteka Raczyńskich zaprasza dorosłych, seniorów i dzieci na zajęcia plastyczne, czyli rodzinną wizytę w Dolinie Muminków w Filii Naramowickiej (ul. Rubież 14A/37, obowiązują zapisy). W środę, 18 maja Centrum Szyfrów Enigma zorganizuje spacery po świętomarcińskim fyrtlu, prowadzone przez doświadczonych łowców dźwięków. Start przy ul. Św. Marcin 78 (obowiązują zapisy: wydarzenia@csenigma.pl). W czwartek, 19 maja, w Galerii Posnania seniorzy będą mogli wziąć udział w zajęciach gimnastyki wodnej (bilet w cenie 10 zł, zapisy pod numerem telefonu 601 283 794).

Wiele będzie się działo także w przyszły weekend. W piątek (20 maja) Muzeum Historii ZOO i Lwa zaprasza na bezpłatne zwiedzanie rodziny z dziećmi w wieku 5+ (zapisy pod numerem telefonu: 618 733 975). Dzień później, w sobotę, Galeria Miejska Arsenał przygotowała „Zielnik międzykulturowy” – czyli warsztaty rodzinne, podczas których będzie można poszukać ciekawych roślin użytkowych, także tych pochodzących z innych krajów, ale rosnących w Polsce. Uczestnikom będzie towarzyszył tłumacz j. ukraińskiego i rosyjskiego. Z kolei w niedzielę (w godz. 12-18) poznaniacy w każdym wieku będą mogli bawić się na festynie rodzinnym „Bądźmy razem” organizowanym przez Caritas Archidiecezji Poznańskiej na placu św. Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz