Warta Poznań wygrywa z GKS Jastrzębie 1:0. Zapis relacji minuta po minucie.

Warta Poznań wygrała spotkanie 9. kolejki z GKS Jastrzębie 1:0 i awansowała na pozycję wicelidera II ligi. Bramkę dla Zielonych zdobył Michał Przybyła. Kibiców, którzy nie mogli przyjść na mecz, zachęcamy do zapoznania się z zapisem relacji „minuta po minucie”. Patronem medialnym Warty Poznań jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

Warta Poznań – GKS Jastrzębie na zdjęciach

Trenerzy o meczu Warta Poznań – GKS Jastrzębie

Warta Poznań – GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)

Bramka: Michał Przybyła (72. minuta)

Żółte kartki: Bartosz Kalupa – Krzysztof Gancarczyk, Daniel Szczepan, Wojciech Caniboł

Sędzia: Paweł Malec (Łódź)

Warta Poznań: Adrian Lis – Tomasz Dejewski, Jakub Kiełb, Bartosz Kieliba, Adrian Laskowski, Radosław Jasiński, Wiktor Patrzykąt, Krzysztof Biegański (87. Nikodem Fiedosewicz), Adrian Cierpka, Michał Przybyła (83. Hubert Antkowiak), Bartosz Kalupa.

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik – Oskar Mazurkiewicz, Kacper Kawula, Kamil Szymura, Dominik Kulawiak, Bartosz Semeniuk (70. Dominik Szczęch), Damian Tront, Farid Ali, Krzysztof Gancarczyk (75. Wojciech Caniboł), Kamil Jadach, Daniel Szczepan (85. Tomasz Dzida).

Koniec spotkania Warta Poznań – GKS Jastrzębie 1:0 (0:0). Trwa aktualizacja statystyki meczowej.

90. minuta – Hubert Antkowiak przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem. Nie trafia w bramkę, a mógł podać lepiej ustawionym kolegom.

90. minuta – Jakub Kiełb był bliski zdobycia bramki dla Warty, ale trafił w boczną siatkę.

87. minuta – Zmiana w zespole Warty Poznań. Boisko opuszcza Krzysztof Biegański, a wchodzi Nikodem Fiedosewicz.

85. minuta – Zmiana w zespole GKS Jastrzębie. Boiska opuszcza Daniel Szczepan, a w jego miejsce wchodzi Tomasz Dzida.

83. minuta – Zmiana w zespole Warty Poznań. Boisko opuszcza Michał Przybyła, a wchodzi Hubert Antkowiak.

80. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

75. minuta – Żółtą kartą za zatrzymanie piłkarza Warty faulem otrzymał Wojciech Caniboł.

72. minuta – Gooooooooool dla Warty! Na listę strzelców wpisuje się Michał Przybyła, który strzałem głową pokonał Grzegorza Drazika.

72. minuta – Gooooooooool dla Warty! Na listę strzelców wpisuje się Michał Przybyła.

69. minuta – Zmiana w zespole GKS Jastrzębie. Boisko opuszcza Bartosz Semeniuk, a wchodzi Dominik Szczęch.

65. minuta – Dominik Kulawik wbiegał w pole karne Warty, ale został zatrzymany przez obrońców Warty. Rzut rożny dla GKS-u.

60. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

59. minuta – Rzut rożny dla GKS Jastrzębie, ale obrońcy Warty wybijają piłkę.

55. minuta – Krzysztof Biegański oddał strzał  z ostrego konta, ale piłka mija bramkę GKS Jastrzębie.

53. minuta – Warta Poznań przejęła inicjatywę i zaczyna okupować połowę rywali. GKS nastawił się na grę z kontry.

50. minuta – Strzał głową Tomasza Dejewskiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego mija bramkę gości.

49. minuta – Farid Ali złapany na pozycji spalonej.

46. minuta – Warta Poznań i GKS Jastrzębie zaczynają druga połowę bez zmian.

godz. 17:05 – Rozpoczęła się druga połowa spotkania Warta Poznań – GKS Jastrzębie 0:0.

Koniec pierwszej połowy. Trwa przerwa w spotkaniu Warta Poznań – GKS Jastrzębie 0:0.

45. minuta – W końcówce pierwszej połowy GKS Jastrzębie próbowało zdobyć bramkę przez dośrodkowania w pole karne, ale uważana gra obrońców Warty Poznań i do przerwy mamy bezbramkowy remis.

41. minuta – Tempo spotkania spadło, a gra toczy się w środkowej strefie boiska.

40. minuta – Żółtą kartką ukarany w zespole gości Daniel Szczepan.

38. minuta – Rzut wolny dla Warty po faulu na Adrianie Laskowskim.

34. minuta – Strzał z dystansu Michała Przybyły mija bramkę gości.

31. minuta – Dośrodkowanie Damiana Tronta z rzutu wolnego zdecydowanie mija bramkę Warty Poznań.

30. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

29. minuta – Krzysztof Gancarczyk ukarany żółta kartką za faul na Krzysztofie Biegańskim.

27. minuta – Gooooooooool dla Warty… Bramkę zdobywa Adrian Laskowski, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu i nie uznał bramki.

25. minuta – Rajd lewą stroną Jakuba Kiełba lewą stroną boiska w pole karne zatrzymany przez obrońce gości i mamy rzut rożny dla Warty.

23. minuta – Krzysztof Gancarczyk stanął przed idealną okazją na zdobycia bramki, ale w ostatniej chwili jego uderzenie z kilku metrów zablokował Tomasz Dejewski.

20. minuta – Adrian Lis wypuścił piłkę po akcji gości i bliski zdobycia gola po błędzie poznańskiego bramkarza był Dominik Kulawik, ale zabrakło precyzji. Nadal mamy bezbramkowy remis.

18. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Zawodnik gości zatrzymany faulem i rzut wolny dla GKS-u.

15. minuta – Pierwszy kwadrans zdecydowanie należał do piłkarzy Warty Poznań, którzy okupują połowę rywali.

13. minuta – Grzegorz Drazik broni strzał głową Michała Przybyły po dośrodkowaniu Adriana Laskowskiego.

10. minuta – Zdecydowana dominacja Warty Poznań, która powinna już prowadzić choćby 1:0… Krzysztof Biegański marnuje okazję za okazją…

10. minuta – Strzał Kamila Jadacha mija bramkę Warty Poznań.

6. minuta – Rajd Wiktora Patrzykąta zakończył się w polu karnym GKS Jastrzębie.

3. minuta – Krzysztof Biegański marnuje idealną okazję na zdobycie bramki dla Warty. Zamiast spróbować okazję sam na sam z bramkarzem lub podać do wbiegającego Michała Przybyły oddał strzał, który zdecydowanie minął bramkę gości.

2. minuta – Krzysztof Biegański podaje na prawe skrzydło do Wiktora Patrzykąta, ale jego dośrodkowanie wybija obrońca GKS-u.

1. minuta – Zaczyna GKS Jastrzębie. Marcin Ruda podaje do Farida Ali.

godz. 15:58 – Na murawę wychodzą zespoły Warty Poznań i GKS Jastrzębie.

godz. 15:50 – Do spotkania pozostało jeszcze 10. minut a na trybunach coraz więcej kibiców. Ostatnio na meczu Warty można było spotkać selekcjonera reprezentacji młodzieżowej Czesława Michniewicza, trenera Mariusza Rumaka, legendarnego piłkarza Lecha i Warty Piotra Reissa czy Łukasza Trałkę z Lecha Poznań.

godz. 15:48 – W Poznaniu duże zachmurzenie i możliwe opady deszczu w trakcie spotkania.

godz. 15:45 – Znamy skład Warty Poznań.