Warta Poznań pomaga Gwardii Koszalin


Spotkanie 10. kolejki II  ligi pomiędzy Gwardią Koszalin a Legionovią Legionowo zostanie rozegrane na stadionie Warty Poznań. Mecz odbędzie się 24 września o godz. 16:00, a Warta udostępni bezpłatnie stadion do rozegrania meczu klubowi z Koszalina, którego obiekt jest remontowany i pomoże organizacyjnie.

– Ze względu na prace prowadzone na obiekcie przy ulicy Fałata 34, nasza drużyna nie może rozgrywać jeszcze meczów w roli gospodarza na swoim stadionie. Planowany termin rozegrania pierwszego spotkania w Koszalinie to 14/15 października i mecz z MKS Kluczbork. Zarząd Warty Poznań przychylił się do prośby naszego klubu, dzięki czemu spotkanie 10. kolejki pomiędzy naszym zespołem a Legionovią Legionowo odbędzie się na stadionie przy ulicy Droga Dębińska 12 w Poznaniu – informuje dyrektor sportowy Gwardii Mirosław Świrko.

Warta Poznań udostępni bezpłatnie stadion do rozegrania meczu Gwardia Koszalin – Legionovia Legionwo, a koszty organizacji jako gospodarz poniesie Gwardia. Spotkanie zostanie rozegrane 24 września o godzinie 16.00.

– Rozumiemy, że kluby mogą znaleźć się w trudnej sytuacji, tak jak teraz Gwardia, dlatego postanowiliśmy pomóc – powiedział rzecznik KS Warta Poznań S.A. Michał Wieczorek.

Przypomnijmy, że Gwardia Koszalin jako gospodarz zmierzyła się w Poznaniu właśnie z Wartą i uległa 0:3. Fotorelacja z tego meczu tutaj – kliknij 

Nasza relacja z najbliższego meczu Warty Poznań -kliknij w link poniżej:

Warta Poznań – GKS Jastrzębie RELACJA LIVE

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

 

Sponsorem relacji z meczów Warty Poznań jest firma:

 

Dodaj komentarz