Zobacz fotogalerię z meczu Gwardia Koszalin – Warta Poznań cz. 1

Drugoligowa Warta Poznań pokonała Gwardię Koszalin 3:0 i było to czwarte zwycięstwo z rzędu podopiecznych Petra Nemeca. Bramki dla Zielonych zdobyli: Radosław Jasiński, Karol Żmijewski i Michał Przybyła. Zobacz fotogalerię z tego spotkania autorstwa Radosława Jurgi. Patronem medialnym Warty Poznań jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

Warta Poznań wygrywa z Gwardią Koszalin i zostaje liderem II ligi (zapis relacji minuta po minucie)

Gwardia Koszalin – Warta Poznań na zdjęciach cz. 2

Gwardia Koszalin – Warta Poznań 0:3 (0:0)
Bramki: Radosław Jasiński (52. minuta), Karol Żmijewski (73. minuta), Michał Przybyła (76. minuta).
Żółte kartki: Michał Szubert, Rafał Majtyka, Patryk Baranowski, Adrian Kwiatkowski, Daniel Wojciechowski, Sebastian Ginter – Wiktor Patrzykąt, Adrian Cierpka, Bartosz Kieliba.
Sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).

Gwardia Koszalin: Adrian Hartleb – Bartłomiej Oleszczuk, Daniel Wojciechowski, Maciej Stańczyk, Rafał Majtyka – Sebastian Ginter, Junpei Shimmura, Patryk Baranowski (59. Wojciech Zyska), Michał Szubert, Adrian Kwiatkowski – Przemysław Brzeziański (14. Aleksander Januszkiewicz).

Warta Poznań: Adrian Lis – Wiktor Patrzykąt, Bartosz Kieliba, Tomasz Dejewski, Radosław Jasiński (82. Nikodem Fiedosewicz) – Karol Żmijewski, Adrian Laskowski, Artur Marciniak, Adrian Cierpka (63. Michał Grobelny), Krzysztof Biegański (83. Adrian Szynka) – Hubert Antkowiak (46. Michał Przybyła).