Warta Poznań wygrywa z Gwardią Koszalin i zostaje liderem II ligi

Warta Poznań wygrała w piątkowy wieczór z Gwardią Koszalin 3:0 (0:0) i została liderem II ligi. Na listę strzelców wpisali się: Radosław Jasiński, Karol Żmijewski i Michał Przybyła. Zachęcamy do zapoznania się z zapisem relacji  „minuta po minucie” z tego spotkania. Patronem medialnym Warty Poznań jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

Polecamy:

Gwardia Koszalin – Warta Poznań na zdjęciach cz. 2

oraz:

Zobacz fotogalerię z meczu Gwardia Koszalin – Warta Poznań cz. 1

Gwardia Koszalin – Warta Poznań 0:3 (0:0)
Bramki: Radosław Jasiński  (52. minuta), Karol Żmijewski (73. minuta), Michał Przybyła (76. minuta).
Żółte kartki: Michał Szubert, Rafał Majtyka, Patryk Baranowski, Adrian Kwiatkowski, Daniel Wojciechowski, Sebastian Ginter – Wiktor Patrzykąt, Adrian Cierpka, Bartosz Kieliba.
Sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).

Gwardia Koszalin: Adrian Hartleb – Bartłomiej Oleszczuk, Daniel Wojciechowski, Maciej Stańczyk, Rafał Majtyka – Sebastian Ginter, Junpei Shimmura, Patryk Baranowski (59. Wojciech Zyska), Michał Szubert, Adrian Kwiatkowski – Przemysław Brzeziański (14. Aleksander Januszkiewicz).

Warta Poznań: Adrian Lis – Wiktor Patrzykąt, Bartosz Kieliba, Tomasz Dejewski, Radosław Jasiński (82. Nikodem Fiedosewicz) – Karol Żmijewski, Adrian Laskowski, Artur Marciniak, Adrian Cierpka (63. Michał Grobelny), Krzysztof Biegański (83. Adrian Szynka) – Hubert Antkowiak (46. Michał Przybyła).

Koniec spotkania. Warta Poznań wygrała z Gwardią Koszalin 3:0 i została liderem II ligi.

90. minuta – Michał Przybyła wywalczył rzut rożny dla Warty. Sędzia główny doliczył 3. minuty do regulaminowego czasu gry.

89. minuta – Aleksander Januszkiewicz marnuje najlepsza okazję dla Gwardii na zdobycie bramki.

88. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

85. minuta – Adrian Hartleb wyłapuje dośrodkowanie Nikodema Fiedosewicza ze skrzydła.

83. minuta – Zmiana w Warcie. Boisko opuszcza Krzysztof Biegański, a wchodzi Adrian Szynka.

82. minuta – Zmiana w Warcie. Boisko opuszcza Radosław Jasiński, a wchodzi Nikodem Fiedosewicz.

81. minuta – Strzał Krzysztofa Biegańskiego zablokowany przez obrońców.

80. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

78. minuta – Piłka po strzale Michała Grobelnego zatrzymuje się na słupku bramki Gwardii.

76. minuta – Gooooooooool. Bramkę dla Warty zdobył Michał Przybyła.

74 . minuta – Żółta kartka dla Sebastiana Gintera za zatrzymanie akcji Warty faulem.

73. minuta – Gooooooooool. Bramkę dla Warty zdobył Karol Żmijewski.

71. minuta – Dośrodkowanie Radosława Jasińskiego wybijają obrońcy Gwardii.

67. minuta – Wiktor Patrzykąt w polu karnym wślizgiem zatrzymuje rajd Aleksandra Januszkiewicza, który był bliski pozycji sam na sam z bramkarzem Warty.

65. minuta –  Żółta kartka dla Bartłomieja Oleszczuka z Gwardii Koszalin.

63. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Zmiana w zespole Warty. Boisko opuszcza Adrian Cierpka, a wchodzi Michał Grobelny.

60. minuta – Daniel Wojciechowski ukarany żółtą kartką za zatrzymanie faulem akcji Warty.

59. minuta – Zmiana w zespole Gwardii. Boisko opuszcza Patryk Baranowski, a wchodzi Wojciech Zyska.

57. minuta – Żółta kartka dla Adriana Cierpki.

56. minuta – Karol Żmijewski mógł podwyższyć prowadzenie dla Warty, ale minął się z piłką, którą zagrał Adrian Laskowski.

53. minuta – Po bramce dla Warty zaczął padać deszcz.

52. minuta – Gooooooooool. Bramkę dla Warty po zamieszaniu w polu karnym zdobywa Radosław Jasiński.

50. minuta – Strzał Adriana Cierpki z rzutu wolnego minimalnie mija bramkę Gwardii.

49. minuta – Karol Żmijewski zatrzymany faulem przed polem karnym Gwardii i rzut wolny dla Warty.

47. minuta – Dośrodkowanie Krzysztofa Biegańskiego w pole karne gości zostało wybite.

46. minuta – Zmiana w zespole Warty. Boisko opuszcza Hubert Antkowiak, a wchodzi Michał Przybyła.

46. minuta – Rusza druga połowa. Adrian Cierpka podaje do Artura Marciniaka.

Koniec pierwszej połowy spotkania Gwardia Koszalin – Warta Poznań 0:0.

45. minuta – Rajd Huberta Antkowiaka prawym skrzydłem zatrzymany przez obrońcę Gwardii. Sędzia główny doliczył do regulaminowego czasu gry 1. minutę.

43. minuta – Obrońcy Gwardii wybijają na rzut rożny dośrodkowanie Krzysztofa Biegańskiego ze skrzydła.

40. minuta – Patryk Baranowski zatrzymał faulem Bartosza Kielibę i został ukarany żółtą kartką.

37. minuta – Piłka po strzale Patryka Baranowskiego zdecydowanie mija bramkę Warty Poznań.

36. minuta – Żółtą kartką ukarany Rafał Majtyka.

35. minut – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Warta cały czas przy piłce, ale nie potrafi stworzyć groźnej akcji, gdyż Gwardia broni się całym zespołem.

31. minuta – Żółta kartka dla Wiktora Patrzykąta.

30. minuta – Dośrodkowanie Adriana Cierpki z rzutu wolnego wybijają z pola karnego obrońcy Gwardii.

Na stadionie pojawiła się 15-osobowa grupa kibiców Gwardii Koszalin.

29. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

26. minuta – Michał Szubert ukarany żółtą kartką za zatrzymanie akcji Warty faulem.

25. minuta – Karol Żmijewski blisko zdobycia bramki, ale w ostatniej chwili jego uderzenie zablokowali obrońcy i rzut rożny dla Warty.

23. minuta – Sebastian Ginter faulował Artura Marciniaka w środkowej strefie boiska i rzut wolny dla Warty.

21. minuta – Obrońcy gości wybijają dośrodkowanie Adriana Cierpki z rzutu wolnego.

20. minuta – Warta próbowała stworzyć zagrożenie grając z pierwszej piłki, ale Karol Żmijewski stracił piłkę po kilku podaniach.

15. minuta – Pierwszy kwadrans zdecydowanie należy do piłkarzy Warty, którzy spokojnie kontrolują przebieg spotkania.

14. minuta – Zmiana w zespole Gwardii. Boisko opuszcza kontuzjowany Przemysław Brzeziański, a wchodzi Aleksander Januszkiewicz.

10. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Przy piłce cały czas piłkarze Warty.

9. minuta – Obrońcy gości blokują strzał Artura Marciniaka zza linii pola karnego.

7. minuta – Warta przejęła już inicjatywę i zaczyna coraz częściej gościć pod bramkę Gwardii.

4. minuta – Wiktor Patrzykąt przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem gości Adrianem Hartlebem.

3. minuta – W polu karnym Warty Poznań pada Przemysław Brzeziński, ale sędzia nakazał grać dalej.

1. minuta – Zaczyna Gwardia. Przemysław Brzeziański podaje do Patryka Baranowskiego.

godz. 17:28 – Zespoły wychodzą na prezentację.

godz. 17:15 – Znamy skład Gwardii Koszalin: Adrian Hartleb – Patryk Baranowski, Bartłomiej Oleszczuk, Daniel Wojciechowski (kapitan), Przemysław Brzeziański, Michał Szubert, Adrian Kwiatkowski, Junpei Shimmura, Sebastian Ginter, Rafał Majtyka, Maciej Stańczyk.

Rezerwowi: Maciej Dulewicz (bramkarz), Norbert Dondera, Aleksander Karbowiak, Radosław Mikołajczak, Patryk Szabat, Aleksander Januszkiewicz, Wojciech Zyska.

godz. 17:10 – Znamy skład Warty Poznań: Adrian Lis – Wiktor Patrzykąt, Bartosz Kieliba (kapitan), Tomasz Dejewski, Radosław Jasiński – Artur Marciniak, Adrian Laskowski – Karol Żmijewski, Adrian Cierpka, Krzysztof Biegański – Hubert Antkowiak.

Rezerwowi: Tomasz Laskowski (bramkarz), Nikodem Fiedosewicz, Michał Grobelny, Krystian Sanocki, Adrian Szynka, Adrian Chopcia, Michał Przybyła.

godz. 17:00 – Trwa rozgrzewka Warty Poznań i Gwardii Koszalin.

godz. 16:50 – Oba zespoły rozpoczęły rozruch przed spotkaniem, kt%Cznań na zdjęciach cz. z. 17:30.

godz. 16:40 – Na płycie stadionu Warty pojawili się bramkarze gospodarzy wraz z trenerami: Petrem Nemecem i Maciejem Borowskim.

godz. 16:35 – Dziś 30 urodziny obchodzi pomocnik Artur Marciniak z Warty Poznań.

godz. 16:30 – Spotkania Gwardia Koszalin – Warta Poznań poprowadzi sędzia Łukasz Karski ze Słupska.