Port Lotniczy Poznań-Ławica sponsorem piłkarek UAM


Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego został sponsorem głównym piłkarek Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, które w miniony weekend zadebiutowały w rozgrywkach ligowych na boiskach trawiastych. Zespół ma walczyć o awans do II ligi, a w przyszłości współpraca pomiędzy stronami może zostać rozszerzona o zespół futsalistek KU AZS UAM Poznań, który ma na koncie mistrzostwo Polski ekstraligi.

– Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni, że tak znakomita firma jak Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego zaufała nam i chce razem z KU AZS UAM Poznań rozwijać kobiecą piłkę w stolicy Wielkopolski. Jestem pewien, że ta współpraca będzie bardzo owocna dla obu stron – mówi trener Wojciech Weiss z KU AZS UAM Poznań.

Logotyp Portu Lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego znajdzie się na froncie koszulek meczowych zespołu KU AZS UAM Poznań, który występuje w rozgrywkach III ligi i otrzyma wsparcie ze strony głównego sponsora. Wiadomo, że zespół ma walczyć o awans do II ligi. Możliwe, że w przyszłości współpraca pomiędzy stronami zostanie rozszerzona o sekcję futsalistek, który ma na koncie Mistrzostwo Polski Ekstraligi.

W 2. kolejce III ligi zespół KU AZS UAM Poznań FC zmierzy się w niedzielę, 17 września o godz. 13:00 na stadionie przy ul. Harcerskiej z rezerwami Polonii Poznań. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

 

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

 

POLECAMY MATERIAŁY O KU AZS UAM POZNAŃ (wystarczy kliknąć):

Akademiczki zadebiutowały w III lidze piłki nożnej

AZS UAM Poznań wicemistrzem Polski Beach Soccer

Nasz Głos Poznański nadal z piłkarkami KU AZS UAM Poznań

UAM zaprasza piłkarki na studia

Kolejny sukces futsalistek KU AZS UAM Poznań

Tomasz Woźniak, fot. KU AZS UAM Poznań

Dodaj komentarz