Warta Poznań – Rozwój Katowice 3:1 [RELACJA MINUTA PO MINUCIE]

Drugoligowa Warta Poznań pokonał KS Rozwój Katowice 3:1 (2:0). Dwie bramki dla zielonych zdobył Przemysław Kita, a jedną Tomasz Dejewskiego. Czytelników dwutygodnika i portalu „Nasz Głos Poznański”  zapraszamy do zapoznania się z zapisem na relacji minuta po minucie z tego pojedynku.

Zdjęcia z meczu Warta – Rozwój – zobacz tutaj

Warta Poznań – KS Rozwój Katowice 3:1 (koniec spotkania)
Bramki: Przemysław Kita  (14. i 93. minuta), Tomasz Dejewski (32. minuta) – Kamil Bętkowski (51. minuta – rzut karny)
Żółte kartki: Bartosz Kieliba, Adrian Cierpka, Nikodem Fiedosewicz – Marcin Kowalski (Rozwój Katowice)
Sędziował: Marcin Kochanek (Opole)

94. minuta – Warta Poznań w pierwszym spotkaniu nowego sezonu II ligi wygrywa z KS Rozwój Katowice 3:1.

93. minuta – Gooooooool dla Warty! Na listę strzelców wpisał się Przemysław Kita.

91. minuta – Zmiana w zespole Warty. Boisko opuszcza Hubert Antkowiak, a wchodzi Adrian Chopcia.

90. minuta – Sędzia główny doliczył do regulaminowego czasu gry 4. minuty

90. minuta – Żółta kartka dla Nikodema Fiedosewicza za symulowanie faulu w polu karnym Rozwoju.

87. minuta – Strzał Oliwiera Lazara zatrzymuje na ręce Sebastiana Olszewskiego i rzut wolny dla Warty.

86. minuta – Krystian Sanocki zmarnował akcję Warty, która mogła się zakończyć bramką.

83. minuta – Zmiana w zespole Rozwoju. Boisko opuszcza Bartosz Marchewka, a wchodzi Sebastian Olszewski.

82. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

79. minuta – Zmiana w zespole Rozwoju. Boisko opuszcza Michał Płonka, a wchodzi Oliwier Lazar.

79. minuta – Zmiana w zespole Warty. Boisko opuszcza Adrian Cierpka, a wchodzi Adrian Szynka.

78. minuta – Krystian Sanocki był bliski pozycji sam na sam z bramkarzem, ale stracił piłkę na linii pola karnego.

76. minuta – Zmiana w zespole Warty. Boisko opuszcza Artur Marciniak, a wchodzi Michał Grobelny.

76. minuta – Kamil Bętkowski faulowany przez Adriana Cierpka i rzut wolny dla Rozwoju.

74. minuta – Obrońcy Rozwoju wybijają z pola karnego dośrodkowanie Adriana Cierpki z rzutu wolnego.

69. minuta – Zmiana w zespole Rozwoju. Boisko opuszcza Bartosz Jaroszek, a wchodzi Adam Żak.

69. minuta – Zmiana w zespole Warty. Boisko opuszcza Krzysztof Biegański, a wchodzi Krystian Sanocki.

67. minuta – Tomasz Dejewski zatrzymany faulem w środkowej strefie boiska i rzut wolny dla Warty.

65. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

62. minuta – Adrian Cierpka ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji gości faulem.

61. minuta – Bartosz Marchewka nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Warty.

60. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

57. minuta – Michał Czekaj zatrzymał rajd Wiktora Patrzykąta prawym skrzydłem.

55. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

51. minuta – Kamil Bętkowski zdobywa bramkę dla Rozwoju z rzutu karnego.

50. minuta – Bartosz Kieliba ukarany żółtą kartką za zatrzymanie piłki ręką w polu karnym Warty.

47. minuta – Adrian Cierpka zatrzymany faulem w środkowej strefie boiska i rzut wolny dla Warty.

46. minuta – Rozpoczęła się druga połowa. Kamil Bętkowski podaje do Michała Szeligi.

46. minuta – Warta Poznań rozpoczęła druga połowę bez zmian, a w Rozwoju Katowice na boisku w miejsce Przemysława Gałeckiego pojawił się Michał Szeliga.

Koniec pierwszej połowy spotkania Warta Poznań – KS Rozwój Katowice 2:0. Przerwa potrwa 15. minut.

45. minuta – Krzysztof Biegański zatrzymany faulem w polu karnym Rozwoju, ale sędzia nakazał grać dalej.

45. minuta – Strzał Daniela Paszeka z linii pola karnego zdecydowanie mija bramkę Warty.

43. minuta – Adrian Lis wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu w pole karne Warty.

40. minuta – Adrian Cierpka bliski zdobycia bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale Bartosz Golik wybił piłkę i rzut rożny dla Warty Poznań.

38. minuta – Obrońcy Warty wybijają dośrodkowanie Przemysława Mońki. Chwilę później Adrian Lis broni strzał gości.

35. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

32. minuta – Gooooooool dla Warty! Dośrodkowanie z rzutu rożnego pewnym uderzeniem głową wykorzystał Tomasz Dejewski.

30. minuta – Bartosz Golik wyłapuje dośrodkowanie Adriana Cierpka w pole karne Rozwoju.

27. minuta – Dośrodkowanie Daniela Paszka w pole karne Warty mija piłkarzy Rozwoju.

25. minuta – Michał Czekaj przerwał kontrę Warty Poznań.

24. minuta – Chwilowa przerwa w grze. Bartosz Kieliba potrzebuje pomocy lekarza.

22. minuta – Zza linii bocznej Nikodem Fiedosewicz.

20. minuta – Obrońcy Rozwoju bronią strzał Przemysława Kity z linii pola karnego.

17. minuta – Warta spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

14. minuta – Gooooooool dla Warty! Krzysztof Biegański zapoczątkował akcję na środku boisku, a następnie zagrał do Huberta Antkowiaka, który popisał się idealnym dośrodkowaniem na głowę Przemysława Kity. Warta Poznań prowadzi z Rozwojem Katowice 1:0.

11. minuta – Warta Poznań była bliska zdobycia bramki. Krzysztof Biegański zagrał w pole karne gości, ale

10 minuta – Od kilku minut gra toczy się w środkowej strefie boiska.

7. minuta – Rajd prawym skrzydłem Adriana Laskowskiego zakończony nieudanym zagraniem w pole karne gości.

6. minuta – Adrian Lis wypiąstkował dośrodkowanie Rozwoju z rzutu wolnego.

5. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Kamil Bętkowski zatrzymany faulem i rzut wolny dla Warty Poznań.

3. minuta – Adrian Lis spokojnie broni strzał Kamila Łączeka

2. minuta – Strzał z narożnika pola karnego Kamila Łączeka mija bramkę Warty Poznań.

1. minuta – Zaczyna Warta Poznań. Hubert Antkowiak podaje do Artura Marciniaka

godz. 16:59 -Prezentacja zespołów Warty Poznań i KS Rozwój Katowice.

godz. 16:55 – Kibice Warty Poznań liczą, że podopieczni Petra Nemeca odniosą zwycięstwo, gdyż ostatni raz na swoim stadionie wygrali w listopadzie 2016 roku. Ostatni mecz Warty Poznań z KS Rozwój Katowice zakończył się bezbramkowym remisem.

godz. 16:50 – Na trybunach coraz więcej kibiców Warty Poznań. Termometr wskazuje 24 st.C, a niebo lekko zachmurzone.

Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo

godz. 16:40 – Skład zespołu KS Rozwój Katowice.