Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


Brodka – koncert

Jedna z najpopularniejszych polskich artystek koncertuje ze swoim najnowszym materiałem z płyty „Sadza”. Artystka zadebiutowała w 2004 roku. Wydała pięć studyjnych albumów i cztery minialbumy.

Tama, ul. Niezłomnych 2

Godzina: 20:00

Bilety: 129 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Rubens – koncert

Rubens to wokalista i multiinstrumentalista, który w swoim dorobku ma współpracę z takimi artystami i artystkami jak Mrozu, Daria Zawiałow czy Dawid Podsiadło. W ubiegłym roku wydał swój debiutancki album „Piosenki, których nikt nie chciał”. I to właśnie z materiałem z tej płyty wyruszył w trasę koncertową, której częścią będzie koncert w Poznaniu.

Próżność, al. Niepodległości 8a

Godzina: 20:00

Bilety: od 89 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Punky Reggae live 2023

To coroczna trasa koncertowa organizowana przez zespół Farben Lehre. Oprócz nich występują także inne kapele i muzycy grający muzykę punkową lub reggae. W tym roku zagrają: Kobranocka, Konkubent i Zenek Kupatasa.

2progi, al. Niepodległości 36

Godzina: 18:00

Bilety: od 70 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

DonGURALesko i DJ Soina – koncert

DonGURALesko to jeden z najbardziej znanych przedstawicieli poznańskiej sceny hip-hopowej. Występuje od 1994 roku, jego najpopularniejsze albumy to „Drewnianej małpy rock”, „Magnum Ignotum” czy „Dom otwartych drzwi”. Dj Soina to także przedstawiciel poznańskiej sceny muzycznej. Tworzył wraz z największymi gwiazdami polskiej rapowej sceny, a za sobą ma setki zagranych koncertów i imprez.

Galeria MM, MK Bowling Poznań, ul. Święty Marcin 24

Godzina: 21:00

Bilety: 20 zł (jedynie w dniu koncertu, do kupienia przy wejściu)

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz