Poznań Speedway Business Club (ZDJĘCIA)


Przedsiębiorcy mogą finansować sport bez obaw o kontrole z Urzędu Skarbowego. – Polskie prawo umożliwia przekazywanie środków na sport bez obaw o sankcje – o tym z kolei przekonywał ekspert w dziedzinie finansów Przemysła Przyjazny.

PSŻ Poznań ma ambicje budowy stabilnego klubu pod kątem sportowym oraz organizacyjnym. To nie jest prosta ani szybka droga.

– W sporcie liczy się wynik i ten wynik podkreślam będziemy starali się uzyskać. Naszym głównym celem jest rozwijanie klubu pod kątem organizacyjno-marketingowym oraz biznesowym. Liczymy również, że w sezonie zadanie sportowe wykonają nasi zawodnicy. Wszystkim przedsiębiorcą, którzy przystępują do naszej „rodziny Skorpiona” serdecznie dziękujemy – mówi Łukasz Malaka.

Klub chce promować się nie tylko w Poznaniu, ale zarażać miłością do żużla w całym regionie. Również podczas sezonu żużlowego będzie organizowane wiele inicjatyw, które mają zachęcić mieszkańców Wielkopolski do kibicowania „Skorpionom”. Będą organizowane spotkania w miastach powiatowych oraz w szkołach, by zachęcić uczniów do aktywności sportowej.

Fot.: Hieronim Dymalski

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz