Poznań Speedway Business Club (ZDJĘCIA)


W Novotel Poznań Centrum odbyło się ostanie spotkanie POZnań Business Speedway Club przed sezonem żużlowym 2023. Cel Business Speedway Club jest spełniany. Spotkania systematycznie zyskują na zainteresowaniu ze strony wielkopolskich przedsiębiorców.

Poznań Speedway Business Club

 

– Każdy kibic sportowy wie jakie to uczucie, gdy jego drużyna rozpoczyna sezon. Wspólnie z pracownikami mojej firmy nieraz dyskutujemy o tym, jaki będzie najbliższy mecz. Wspieramy sport, bo to jest ważne dla nas jako kibiców, to są dobre emocje. To jest miłość na całe życie. Życzę, aby PSŻ Poznań rozwijał się nadal tak, jak w chwili obecnej. Postępy chyba widzi każdy. Jest szansa na zbudowanie solidnego ośrodka żużla – mówił Krzysztof Pokrywka, prezes zarządu Transkap w Poznaniu.

Spotkania organizowane przez PSŻ w Poznaniu służą też budowaniu relacji gospodarczych i rozwojowi biznesu. W środowej konferencji wziął udział Mariusz Rzeźnikiewicz z BVMW z Frankfurtu nad Odrą, która zrzesza prawie 900 tysięcy firm niemieckich. Mówił on o budowaniu relacji gospodarczych z naszymi zachodnimi sąsiadami. W gospodarce ważne są pieniądze i szybka możliwość wymiany walut. O tym jak to robić by zyskiwać opowiadał Piotr Szczepański z AFORTI.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz