Adrian Cierpka z Warty w jedenastce kolejki II ligi

Pomocnik Adrian Cierpka z Warty Poznań znalazł się w jedenastce najlepszych piłkarzy 3. kolejki II ligi, którą przygotowuje prestiżowy tygodnik „Piłka Nożna”. Dotychczas w zestawieniach pisma znaleźli się: Tomasz Dejewski, Przemysław Kita i Adrian Laskowski.

Adrian Cierpka trafił do Warty Poznań przed startem obecnego sezonu II ligi na zasadzie transferu definitywnego z Miedzi Legnica i szybko stał się podstawowym zawodnikiem. W zwycięskim meczu z ROW 1964 Rybnik przebywał na murawie do 90. minuty, a zastąpił go Adrian Chopcia. Cierpka bardzo dobrze wykonywał rzuty wolne i skutecznie prowadził grę Zielonych w środkowej strefie boiska.

Jedenastka najlepszych piłkarzy 3. kolejki II ligi: Mariusz Rzepecki (Błękitni Stargard Szczeciński) – Arkadiusz Garzeł (Garbarnia Kraków), Maciej Świdzikowski (Radomiak Radom), Michał Bierzało (GKS Bełchatów), Bartosz Sulkowski (Wisła Puławy) – Radosław Stępień (Olimpia Elbląg), Adrian Cierpka (Warta Poznań), Kamil Cupriak (Radomiak Radom) – Piotr Giel (GKS Bełchatów), Patryk Czarnowski (Znicz Pruszków), Jewhen Radionow (ŁKS Łódź).

Przypomnijmy, że w 4. kolejce Warta Poznań, której patronem jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”, zmierzy się w piątek o godz. 17:30 na własnym stadionie z Gwardią Koszalin. Jak przed każdym meczem Zielonych także teraz mamy dla Was trzy dwuosobowe zaproszenia. Aby otrzymać jedno z nich należy wysłać maila na kontakt@naszglospoznanski.pl w tytule wpisując Warta Poznań. Szczegółowe informacje: Mamy zaproszenia na piątkowy mecz Warty Poznań (wystarczy kliknąć).

Kibiców, którzy nie mogą się pojawić na meczu Zielonych zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania „minuta po minucie”: Zobacz mecz Warta Poznań – Gwardia Koszalin [live] (wystarczy kliknąć).