Adrian Laskowski w jedenastce kolejki II ligi


Pomocnik Adrian Laskowski z Warty Poznań znalazł się w jedenastce najlepszych piłkarzy 2. kolejki II ligi, którą przygotowuje prestiżowy tygodnik „Piłka Nożna”. W poprzednim zestawieniu pisma znaleźli się Tomasz Dejewski i Przemysław Kita. Liderem zestawienia jest Matthieu Bemba z Radomiaka Radom.

Adrian Laskowski w meczu Warty Poznań z Legionovią Legionowo rozegrał całe spotkanie, a w 38. minucie wpisał się na listę strzelców. Dzięki jego grze Zieloni wywieźli z Legionowa trzy punkty.

Jedenastka najlepszych piłkarzy 2. kolejki II ligi: Dorian Frątczak (Stal Stalowa Wola) – Przemysław Mońka (Rozwój Katowice), Kamil Szymura (GKS 1962 Jastrzębie), Bartosz Widejko (ŁKS Łódź) – Patryk Rachwał (GKS Bełchatów), Matthieu Bemba (Radomiak Radom) – Lucjan Zieliński (MKS Kluczbork), Adrian Laskowski (Warta Poznań), Kamil Cupriak (Radomiak Radom) –  Przemysław Brychlik (ROW 1964 Rybnik), Piotr Giel (GKS Bełchatów).

Przypomnijmy, że w 3. kolejce Warta Poznań, której patronem jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”, zmierzy się w piątek o godz. 17:45 na własnym stadionie z ROW 1964 Rybnik. Jak przed każdym meczem zielonych także teraz mamy dla Was trzy dwuosobowe zaproszenia. Aby otrzymać jedno z nich należy wysłać maila na kontakt@naszglospoznanski.pl w tytule wpisując Warta – ROW. Szczegółowe informacje: Warta Poznań – ROW Rybnik. MAMY ZAPROSZENIA! (wystarczy kliknąć).

Kibiców, którzy nie mogą się pojawić na meczu Zielonych zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania „minuta po minucie”: Zobacz mecz Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik [live] (wystarczy kliknąć).

Sponsorem relacji z meczu Warty Poznań jest firma:

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Czytaj także inne artykuły o Warcie Poznań (wystarczy kliknąć w link):

Znamy terminarz najbliższych meczów Warty Poznań

Zobacz bramki z meczu Legionovia – Warta 2:3 [film]

Trenerzy po meczu Legionovia – Warta powiedzieli

Warta Poznań wygrywa na wyjeździe z Legionovią

 

Dodaj komentarz