Warta Poznań wygrała sparing z Kotwicą Kórnik

Drugoligowa Warta Poznań przed wyjazdowym meczem ze Stalą Stalowa Wola rozegrała mecz kontrolny z Kotwicą Kórnik. Zieloni pewnie wygrali 4:0, a na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Hubert Antkowiak, Michał Przybyła i Adrian Chopcia. Patronem medialnym Warty Poznań jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

– Sztab szkoleniowy Warty Poznań zadecydował, że piłkarzom, którzy ostatnio nie grali w pełnym wymiarze czasowym oraz tym, którzy nie uzbierali zbyt wiele minut w II lidze, przyda się dodatkowa jednostka treningowa. W związku z tym został zorganizowane spotkanie z czwartym zespołem IV ligi wielkopolskiej Kotwicą Kórnik – mówi rzecznik prasowy klubu, Michał Wieczorek.

Spotkanie odbyło się na stadionie Kotwicy i trwało 2×35 minut. Warta dominowała w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła i pewnie wygrała to spotkanie 4:0. Na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Hubert Antkowiak, Michał Przybyła (bramka z rzutu karnego) i Adrian Chopcia.

W niedzielę Warta Poznań zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola, która wygrała dotychczas tylko jedno spotkanie i zanotowała aż cztery remisy, a wygrała tylko jeden mecz. Niedzielny pojedynek zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.

Kotwica Kórnik – Warta Poznań 0:4

Bramki: Hubert Antkowiak (dwie), Michał Przybyła i Adrian Chopcia

Warta: T. Laskowski – Onsorge, Wypych, Kalupa, Kiełb, Grobelny, Szynka, Sanocki, Chopcia, Przybyła, Antkowiak.