Warta Poznań minimalnie uległa mistrzowi Rumunii

Warta Poznań w kolejnym spotkaniu podczas letniego okresu przygotowawczego uległa na stadionie w Kępie koło Sochacina zespołowi CFR Cluj 0:1. Bramkę dla mistrzów Rumunii zdobył w 15. minucie Ciprian Deac. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Warta Poznań po spotkaniach z Lechem Poznań 0:2 i Miedzią Legnica 0:0 zmierzyła się na wyjeździe z CFR Cluj. Trener Petr Nemec w pierwszej połowie dzisiejszego meczu sprawdzał napastnika Piotra Kurbiela, który wcześniej był zawodnikiem Lecha Poznań, a w poprzednim sezonie występował on w Olimpii Elbląg. Wynik spotkania w 15. minucie ustalił Ciprian Deac.

Warta Poznań – CFR Cluj 0:1 (0:1)
Bramka: Ciprian Deac (15. minuta)

Warta Poznań: Adrian Lis (46. Tomasz Laskowski) – Grzegorz Szymusik, Bartosz Kieliba, Tomasz Dejewski, Jakub Kiełb (46. Radosław Jasiński) – Bartosz Kalupa, Krystian Sanocki (46. Krzysztof Biegański), Adrian Cierpka (46. Michał Grobelny), Wojciech Fadecki, Robert Janicki – Piotr Kurbiel (46. Paweł Piceluk).