Zobacz Izabellę Łukomską-Pyżalską w bikini


Opublikowane przez prezes Warty Poznań Izabellę Łukomską-Pyżalską zdjęcie z urlopu na wyspie Korfu w stroju kąpielowym podbija internet. Popularna prezes klubu piłkarskiego ma 41 lat i szóstkę dzieci, ale zdaniem kibiców wygląda bardzo sexy.

„Szóstka dzieci i takie ciało. Szacun Izunia”, „Pani prezes jak zawsze piękna”, „Poezja”, „Wygląda Pani bardzo sexy” – to komentarze, jakie ukazały się pod zdjęciem Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej.

Przypomnijmy, że pod koniec czerwca Izabella Łukomska-Pyżalska została prezesem 6-sekcyjnego klubu sportowego Warta Poznań. Natomiast w 2011 roku uratowała piłkarską Wartę przed likwidacją i bankructwem. W ostatnich siedmiu latach klub pod jej zarządem walczył o awans do ekstraklasy, aby następnie z powodu niespełnienia wymogów licencyjnych spaść do III ligi i wywalczyć w sezonie 2017/2018 powrót na zaplecze ekstraklasy. Ponadto obiekty sekcji piłkarskiej w tym czasie zostały wyremontowane. Łukomska-Pyżalska znajduje się w gronie 100 najbogatszych kobiet w Polsce. Wcześniej pracowała, jako modelka, a w 2012 roku zdobyła tytuł Wielkopolskiej Kobiety Roku.

POLECAMY MATERIAŁY:

Łukomska-Pyżalska prezesem całej Warty Poznań

Warta Poznań zacznie sezon w Olsztynie

fot. https://www.facebook.com/prezeswartasa/

1 komentarz

  1. pyr@ pisze:

    Wow. Dosłownie news dnia. Schodzicie na psy!!

Dodaj komentarz