Znamy datę Poznań Motor Show 2023


Kolejna odsłona targów motoryzacyjnych odbędzie się na przełomie marca i kwietnia 2023 roku.


Targi Poznań Motor Show powróciły w tym roku do kalendarza wydarzeń organizowanych przez Grupę MTP. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, uczestnicy wydarzenia mogli ponownie przeżyć niezapomniane emocje, związane z bezpośrednim kontaktem z motoryzacją. Przez cztery dni Międzynarodowe Targi Poznańskie odwiedziło aż 57 tysięcy zwiedzających.
Tak duża frekwencja pokazała, jak ogromny głód spotkań drzemie wśród fanów motoryzacji. Aby nie trzymać ich w niepewności, organizatorzy postanowili zdradzić datę przyszłorocznej edycji projektu. Poznań Motor Show 2023 odbędzie się wczesną wiosną od 30 marca do 2 kwietnia.
Poznań Motor Show to najbardziej prestiżowe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo – Wschodniej. Wydarzenie, którego organizatorem jest Grupa MTP jest doskonałą okazją
do zapoznania się z najnowszymi trendami, panującymi w przemyśle motoryzacyjnym.
Na zwiedzających, którzy decydują się wybrać na Międzynarodowe Targi Poznańskie czeka interesująca ekspozycja złożona z samochodów, motocykli oraz kamperów. Całość uzupełniają konferencje oraz prezentacje branżowe oraz spotkania z gwiazdami motosportu
i dziennikarzami motoryzacyjnymi, którzy dzielą się swoją pasją.
Motywem przewodnim zakończonej w tym roku edycji Poznań Motor Show była elektromobilność, o której rozmawiano przy okazji Kongresu MOVE (największej konferencji merytorycznej w trakcie Poznań Motor Show). Ponadto wśród prezentowanych pojazdów nie zabrakło elektrycznych samochodów i motocykli. Nie ulega wątpliwości, że idea elektromobilności będzie nam towarzyszyć również przy okazji kolejnych edycji projektu.

Dodaj komentarz