Trwa runda wiosenna w Poznańskiej Lidze Orliczek


Akademia Piłkarska KU AZS UAM Poznań po dwóch turniejach rundy wiosennej jest zdecydowanym liderem Poznańskiej Ligi Orliczek. W rozgrywkach można zobaczyć zespoły z: Biedruska, Dąbrowy, Stęszewa, Starych Oborzysk i Poznania. Patronem medialnym rozgrywek jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”. 

Mimo trwającej epidemii koronawirusa zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami rozegrano 2. kolejkę turniejową Poznańskiej Ligi Orliczek. Bez porażki turniej zakończyły dziewczyny z Akademii Piłkarskiej KU AZS UAM Poznań i pewnie zmierzają po mistrzowski tytuł. Ciekawie wygląda walka o brązowe medale, a szanse zachowały aż cztery zespoły: AP KU AZS UAM Poznań II, Warta Poznań, LZS Juna-Trans Stare Oborzysk i Szkoła Podstawowa w Dąbrowie. Wiadomo już, że 3. kolejka spotkań odbędzie się 20 maja na obiektach sportowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na poznańskim Morasku.

– Cieszymy się, że w tych trudnych dla wszystkich czasach dziewczyny mogą się regularnie spotykać na turniejach Poznańskiej Ligi Orliczek i sprawdzać swoje umiejętności na tle innych zespołów. Ponadto integrują się i mogę się zaprezentować przed trenerami kadry WZPN, a później liczyć na powołanie. Jeżeli jakiś zespół z terenu Poznani i okolic będzie chciał wystartować w naszych rozgrywkach zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 603 777 442 – mówi współorganizator rozgrywek Wojciech Weiss.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz