Queen Symfonicznie w Rokietnicy


Koncert Queen Symfonicznie odbędzie się 14 października w Rokietnicy. Dla Czytelników mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od pięciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.

Queen Symfonicznie to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 80 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 60.000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.

To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in. „Bicycle Race”, „Under Pressure” oraz wyjątkową kompozycję „Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe.

Koncert odbędzie się 14 października o godz. 18 w hali Rokietnickiego Ośrodka Sportu. Bilety: www.bieltyna.pl; www.bilety24.pl; www.kupbilecik.pl oraz kasa ROS.

Dla Czytelników mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia.

Konkurs trwa do 13 października do godz. 13. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Dodaj komentarz