Premiera marki Philipp Plein w Poznaniu!


Ekscentryczne projekty, charakterystyczne ćwieki i kryształki tworzące misterne wzory. Specyficzna, rozpoznawalna czaszka, nawiązania do popkultury, hexagon, wyrazista kolorystyka oraz zwierzęce motywy. Ubrań, dodatków i akcesoriów z metką Philipp Plein nie da się pomylić z niczym innym. Niemiecki projektant, którego projekty stały się uosobieniem indywidualizmu, maksymalizmu i życia pełną garścią, cieszy się uznaniem i rozpoznawalnością, a o jego pokazach mody mówią dosłownie wszyscy. Jak wygląda zaczarowany świat Philippa Pleina? Teraz będziemy mogli przekonać się o tym na własne oczy, bo w salonie Moliera 2 | Bazar Poznański powstał jedyny w swoim rodzaju shop-in-shop marki.

 

Philipp Plein: historia projektanta, który stworzył markę maksymalistów

Kim jest Philipp Plein? Dziś odpowiedź na to pytanie znają wszyscy, jednak słynny projektant wcale nie zaczynał swojej przygody od mody. Pewnego dnia ambitny i odważnie patrzący w przyszłość student prawa – Philipp – postanowił zacząć tworzyć luksusowe łóżka dla psów i designerskie stoły, by pod koniec lat 90. otworzyć firmę produkującą meble. Odwieczne zamiłowanie do najwyższej jakości sprawiło, że do obicia projektowanych przez siebie mebli, Philipp Plein używał skóry, aby drogocenny materiał się nie zmarnował, z jego skrawków postawił stworzyć ekstrawaganckie torebki. W przypadku Philippa Pleina projektowanie mebli okazało się drogą do świata wielkiej mody i zbudowania ze swojego nazwiska prawdziwego imperium.

Philipp Plein nieustannie szokuje i zachwyca, a jego spektakularne pokazy mody przeszły do historii. Modelki spacerujące po wybiegu za rękę z robotem, czy prezentacje kolekcji w kowbojskim miasteczku, czy basenie ze skuterami wodnymi tworzyły prawdziwe show. Dziś ubrania z metką Phillipp Plein noszą kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci. Sukienki, T-shirty, spodnie oraz dodatki, jak sportowe i eleganckie buty, czapki, paski i torebki wyróżniają się swoim designem i są bardzo kobiece.

Męskie kolekcje Philippa Pleina to zdecydowanie propozycje dla charyzmatycznych, pewnych siebie mężczyzn. W ofercie marki znajdziemy również kultowe zapachy, które stały się bestsellerami. Wody toaletowe i perfumy Philipp Plein to niezbędnik każdej męskiej kosmetyczki.

Philipp Plein w Poznaniu

Zapraszamy do jedynego w swoim rodzaju luksusowego miejsca na mapie Polski – salonu Moliera 2 | Bazar Poznański, gdzie znajduje się shop-in-shop Philippa Pleina, czyli wyjątkowa przestrzeń, w której znajdziesz najnowsze kolekcje słynnego projektanta. Odkryj pełen blichtru świat razem z Moliera 2.

Fot. Materiały prasowe

Dodaj komentarz