Poznańskie Targi Piwne 2022 znów rozjaśnią jesienną aurę


Poznańskie Targi Piwne ponownie zapraszają do wspólnej zabawy! Prawie 80 wystawców zabierze Was w świat doskonałych piw, rzemieślniczych alkoholi i pysznego jedzenia, a atrakcje przygotowane przez organizatorów umilą Wam listopadowe dni.

18-19 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich po raz 9. odbędą się Poznańskie Targi Piwne. Choć nazwa może na to wskazywać, to jednak jest to wydarzenie nie tylko dla miłośników piwa!

Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie w kulturalnym kalendarium Poznania – tu odkryjesz niezliczone kombinacje smaków i aromatów zamkniętych w piwie, pysznym jedzeniu oraz innych alkoholach rzemieślniczych, poradzisz się ekspertów i piwowarów, ale przede wszystkim po prostu będziesz się świetnie bawić! Tylko tu możesz trochę pogimnastykować się podczas Piwnej Jogi lub pogłówkować na Piwnej Maturze, a w strefach chilloutu wziąć udział w najróżniejszych grach i zabawach. To wydarzenie stworzone dla osób, które szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu, jak i dla pasjonatów i profesjonalistów z branży piwnej – każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz