POZNAŃ OPEN: Wznowienie finału nie przed godziną 17.30

Finał Poznań Open 2017 został przerwany przez opady deszczu i burzę. Supervisor podjął decyzję, że gra zostanie wznowiona najwcześniej o godzinie 17.30. Patronat nad Poznań Open sprawuje Nasz Głos Poznański.

W decydującym pojedynku rywalizują Guido Andreozzi oraz Aleksiej Watutin. Pierwszego seta wygrał Argentyńczyk 6:2. W drugim Rosjanin wyszedł z niesamowitych opresji, obronił sześć piłek meczowych i wygrał w tie-breaku 12-10. W trzecim przy prowadzeniu rosyjskiego tenisisty 3:1 gra została przerwana przez deszcz.

Początkowo mecz miał zostać wznowiony nie przed godziną 15, potem ten termin został wydłużony do 16, a niedawno pojawił się oficjalny komunikat, że spotkanie będzie kontynuowane nie wcześniej niż o godzinie 17.30. Trwają prace nad przygotowaniem kortu centralnego.

POZNAŃ OPEN: Guido Andreozzi i Jaume Munar triumfują w deblu!

POZNAŃ OPEN: Znamy finalistów poznańskiego challengera!

POZNAŃ OPEN: Odważna deklaracja prezesa PZT. „Janowicz wróci do reprezentacji”!

POZNAŃ OPEN: Trzeci deblowy finał Bednarka w Poznaniu