Porozmawiajmy o Warcie


Jak zmieniają się brzegi największej poznańskiej rzeki? Co się udało, a co jeszcze można ulepszyć? Jakie są oczekiwania związane z rozwojem terenów nadwarciańskich? O tym wszystkim będzie można porozmawiać podczas otwartej debaty, która odbędzie się w najbliższą środę, 22 czerwca w amfiteatrze parku Stare Koryto Warty.


Debata w Amfiteatrze Parku Stare Koryto rozpocznie się o godzinie 17, w najbliższą środę (22 czerwca). W spotkaniu weźmie udział Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania oraz przedstawiciele miejskich jednostek zaangażowanych w działania nad Wartą – ale dołączyć do rozmowy może każdy mieszkaniec i mieszkanka miasta.

Na spotkaniu podsumowane zostaną działania, które przez ostatnie 10 lat udało się zrealizować nad Wartą przy udziale Miasta Poznania oraz zaangażowaniu wielu instytucji publicznych, instytucji kultury, organizacji pozarządowych oraz prywatnych firm. Podczas debaty będzie można także porozmawiać o pomysłach, planach i oczekiwaniach związanych z rozwojem terenów nadwarciańskich.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz