PORADA Grzejnik może być dziełem sztuki


W niewielkim przedpokoju w mieszkaniu na środku ściany wisi kaloryfer. Nie chcemy teraz robić wielkiego remontu i zmieniać jego położenia. Tym bardziej, że to mieszkanie w starym bloku i wiązałoby się to jak nam powiedział specjalista, z wielkim kuciem -€“ pisze Pani Agnieszka Sałkowska. “ Co można zrobić, żeby kaloryfer nie rzucał się tak bardzo w oczy.

kaloryferPani Agnieszce radzi projektant wnętrz Beata Gieżyńska z Galerii Wyposażenia Wnętrz Arkada w Poznaniu.

Kaloryfer wcale nie musi szpecić. Grzejniki mają różne kształty, są płaskie, ale też poziome, pionowe, kolorowe. Można z niego w tym miejscu zrobić ozdobę tego niewielkiego pomieszczenia lub malując go na odpowiedni kolor tak wtopić w tło, tak aby stał się nieomal niewidoczny. Teraz już można dostać także grzejniki designerskie, które są nieomal jak dzieła sztuki, które zdecydowanie nie będą szpecić, a mogą stać się wizytówką naszego mieszkania.

Warto wybrać się do salonu Kalmar w Galerii Wnętrz Arkada, gdzie można zobaczyć kilkadziesiąt modeli grzejników dekoracyjnych. Tu znajdziemy największy wybór grzejników w Europie. To także jedyny punkt, gdzie są grzejniki Vasco Design Studio. Specjaliści na miejscu udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i doradzą w każdej sytuacji.

Jeśli masz jakieś pytanie związane z remontem lub wyposażeniem mieszkania przyślij je na adres j.podolski@naszglospoznanski.pl otrzymasz odpowiedź architekta z Galerii Arkada.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz