Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie


„Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie” to tytuł najnowszej książki Agnieszki Cegielskiej, znanej propagatorki naturalnego stylu życia, autorki bestsellerów z cyklu „Naturalnie”.

 

Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci wiele do zaoferowania, a autorka będzie Twoją przewodniczką po ich świecie.
Agnieszka Cegielska to znana propagatorka naturalnego stylu życia, autorka bestsellerów z cyklu „Naturalnie”. Tym razem przygotowała 60 przepisów na pyszne ziołowe potrawy, które wzmocnią Twój organizm i polepszą nastrój, a jednocześnie pomogą Ci odnowić kontakt z naturalnym rytmem ciała. Znajdziesz tu przepisy na pobudzające poranne koktajle, smakowite, krzepiące zupy i lekkie dania, które pozwolą Ci się wyciszyć przed nocnym odpoczynkiem. Dzięki sile naturalnych składników i zawartych w przepisach ziół nauczysz się, jak żyć w zgodzie z sygnałami płynącymi z Twojego wnętrza.
Smakowicie, zdrowo i naturalnie w jednym… czy to możliwe? Ależ tak.

Agnieszka Cegielska – absolwentka dziennikarstwa i studiów podyplomowych z dziedziny zdrowia i zdrowego stylu życia. Dyplomowana konsultantka medycyny ajurwedyjskiej. Wiedzę dotyczącą ziołolecznictwa zgłębiała w Instytucie Medycyny Klasztornej. Od kilkunastu lat związana z telewizją TVN. Wielbicielka otaczania się naturą i sięgania w pierwszej kolejności po to, czym karmi nas Mama Ziemia.

Dodaj komentarz