Monidło Warty Poznań w kinie Helios


– Dla takiego ciekawego projektu warto było wyjść poza strefę komfortu – mówi poznańska artystka SiXi, która jest autorką monidła dla kibiców Warty Poznań i nie tylko dla nich. Od teraz wszyscy widzowie kina Helios w Posnanii mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na fotościance zielonych.

Monidło Warty Poznań w kinie Helios

SiXi w swoich pracach uwiecznia miejsca i widoki charakterystyczne dla Poznania. Teraz w swoim portfolio ma też monidło Warty Poznań. – Warto. Dla takiego ciekawego projektu warto było wyjść poza strefę artystycznego komfortu. Przyznam szczerze, że praca nad rysunkami postaci nie udała mi się za pierwszym razem, ani nawet za drugim. Najtrudniej było dostosować się do stylu kreskówki, w pewnym momencie nawet myślałam, że zrezygnuję… Ale nie poddałam się i teraz razem z Wartą Poznań mogę cieszyć się wspaniałym efektem końcowym. Fotościanka stoi w przestrzeni kina Helios i można już zrobić sobie przy niej zdjęcia w nieograniczonej ilości. Do czego wszystkich gorąco zachęcam – mówi SiXi.

– Cieszymy się z tego, że możemy oddać do dyspozycji kibiców ten ciekawy projekt. Podkreślamy nim, że #WartoByćRazem, dlatego na rysunku znalazło się pięć postaci, które symbolizują ważne dla Warty Poznań kierunki rozwoju. To, kolejno: pierwszy zespół, drużyny młodzieżowe, m.in. dziewczynek, a także ekipy amp futbolu i blind footballu. Na pierwszym planie jest miejsce dla kibiców. Każdy może zrobić zdjęcie ze swoją podobizną, do czego serdecznie zachęcamy – podkreśla dyrektor marketingu i komunikacji w Warcie Poznań, Marcin Kozubski.

Fotościanka została wykonana z ekologicznej sklejki przez firmę Ondre. Znajduje się w CH Posnania, w holu Kina Helios, które należy do Klubu Biznesu Warty Poznań.

Fot. Jan Piechota

Dodaj komentarz