Mini-kursy języka angielskiego dla mieszkańców Poznania


Językowa placówka edukacyjna „Hi5” przeprowadzi bezpłatne mini-kursy językowe dla dzieci i dorosłych, podczas których uczestnicy będą mogli poznać nowe angielskie słówka i zwroty, a także spędzić wolny czas w miłej atmosferze.

 

„Hi5” to poznańska placówka edukacyjna uczącą języka angielskiego i niemieckiego – zarówno dzieci jak i dorosłych. Lektorzy z „Hi5” będą czekać na wszystkich chętnych poznaniaków w najbliższą środę 30 lipca  w godzinach 13:00-19:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Serbskiej 7 w Poznaniu. Tego dnia na mieszkańców Poznania czekać będzie moc atrakcji – dorośli będą mogli popracować nad swoim warsztatem językowym, a dzieci w trakcie zabaw poznają nowe słownictwo.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Poznania i objętego patronatem Prezydenta Miasta – Ryszarda Grobelnego. W Pasażu Tesco przy ulicy Serbskiej swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akacji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Dorotą Luber, pod adresem dorota@emotionsevents.pl

Dodaj komentarz