Lech Poznań UAM przegrał z AP Orlen Gdańsk (ZDJĘCIA)

Piłkarki Lecha Poznań UAM w meczu 1/16 finału Orlen Pucharu Polski Kobiet przegrały z ekstraligowym AP Orlen Gdańsk 1:2 (0:1).

Lech Poznań UAM - AP Orlen Gdańsk 1:2

W 39. minucie poznanianka Zuzanna Sawicka otrzymała żółtą kartkę za faul, który skutkował także rzutem karnym dla rywalek. W 72. minucie Maja Kuleczka wyrównał. Niestety, w 77. minucie przeciwniczki wykorzystały kolejny rzut karny. Prowadzenia już nie oddały. Dla drużyny z Poznania był to ostatni mecz w tym sezonie.

Lech Poznań UAM – AP Orlen Gdańsk 1:2 (0:1)
Bramki: Maja Kuleczka (72.) – (39. – karny), (77. – karny)
Kartki dla Lecha Poznań UAM: Zuzanna Sawicka.

Lech Poznań UAM: Anna Laskowska – Julia Przybył, Zofia Porada, Alicja Piechocka, Zuzanna Sawicka, Klaudia Wojtkowiak, Maja Kuleczka, Martyna Łuczak, Paula Fronczak (63. Małgorzata Jurek), Matylda Kościelak (63. Monika Poniedziałek), Martyna Nowaczyk (74. Martyna Lechna).

Tekst i fot: Jagoda Thiem