Jarmark Wielkanocny


Ręcznie wyrabiana ceramika, ozdoby świąteczne, biżuteria, a także regionalne i zagraniczne smakołyki – to i wiele więcej będzie czekać na poznaniaków podczas Jarmarku Wielkanocnego. W tym roku potrwa on od 30 marca do 2 kwietnia na Pl. Wolności.

Jarmark Wielkanocny
W przedświąteczny nastrój poznaniaków wprowadzą dekoracje i instalacja w postaci prawie 4-metrowej palmy wielkanocnej. W drewnianych domkach handlowych i stoiskach przybranych kolorowymi wstążkami zagości niemal 40 wystawców z unikatowymi wyrobami rękodzielniczymi.

Na Pl. Wolności będzie można znaleźć wiele rzeczy przydatnych w przedświątecznych przygotowaniach – koszyki wiklinowe, wielkanocne ozdoby ceramiczne (jajka, kury, zające), ręcznie szyte ozdoby, wianki. Nie zabraknie także wielu pomysłów na oryginalne prezenty. Kupić będzie można unikatową ceramikę krymsko-tatarską, biżuterię z bursztynu, ręcznie wyrabiane świece sojowe czy galanterię. Ponadto w ofercie kupców znajdą się drewniane ozdoby czy przetwory z lawendy i rękodzieło z jej kwiatami – suszone bukiety oraz kosmetyki.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz