Igor Kwiatkowski w Stęszewie. MAMY BILETY!


Dom Kultury w Stęszewie zaprasza do miejscowej hali widowiskowo-sportowej na występ Igora Kwiatkowskiego pt. „Tylko śmiech nas ocali” (sobota, 28 maja, godz. 19:00). Trwa sprzedaż biletów. Dla Czytelników mamy jedno dwuosobowe zaproszenie.

Igor Kwiatkowski to artysta niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakujący nowymi kreacjami, które bawią i zjednują sobie sympatię tysięcy widzów.

Dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego go świata Igor Kwiatkowski z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem i śmiechem do łez śledziła cała Polska!

Program który zaprezentuje w Stęszewie wyróżnia się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością. Całość, jak zawsze utrzymana w dobrym tonie, daleka jest od satyry politycznej i tematów religijnych

Bilety można nabyć w sekretariacie Domu Kultury w Stęszewie lub na bilety24.pl.

Mamy dla Czytelników jedno dwuosobowe zaproszenie. Aby je zdobyć wystarczy napisać maila na kontakt@naszglospoznanski.pl w tytule wpisując „Igor Kwiatkowski”. Spośród wszystkich nadesłanych wiadomości wybierzemy laureata. Konkurs trwa do 24 maja do godz. 20.

Zobacz inne nasze konkursy – kliknij tutaj

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

Dodaj komentarz