Historyczny sukces futsalistek Kotwicy Kórnik

Ekstraligowe futsalistki Kotwicy Kórnik wygrały z zespołem Viking Aleksandrów Kujawski 21:1 i jest to najwyższe zwycięstwo w historii klubu. Najwięcej bramek w zespole Violetty Biegańskiej zdobyła Anna Jacewicz i Hanna Cerajewska – razem aż jedenaście bramek. Natomiast za tydzień Kotwica zmierzy się we własnej hali z AZS AWF Warszawa.

Kotwica Kórnik - rozgrzewka
Wyjątkowo Kotwica Kórnik mecz z zespołem Viking Aleksandrów Kujawski w roli gospodarza rozgrywała w Hali Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 przy ul. Żonkilowej w Poznaniu, gdyż KCSiR OAZA odbywał się Puchar Polski Kadetów i Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Podopieczne Violetty Biegańskiej szybko przejęły inicjatywę i na przerwę schodziły prowadząc 7:0, a po zmianie stron zagrały jeszcze lepiej i wygrały ostatecznie 21:1. Jeżeli niedzielne spotkanie KU AZS UAM Poznań – AZS AWF Warszawa zakończy się remisem to Kotwica sensacyjnie będzie liderem rozgrywek.

Zapraszamy na relację minuta po minucie z meczu KU AZS UAM Poznań – AZS AWF Warszawa – godz. 18:00 (wystarczy kliknąć).

Kotwica Kórnik – Viking Aleksandrów Kujawski 21:1
Bramki: Anna Jacewicz (6 bramek), Hanna Cerajewska (5), Monika Nowak (2), Justyna Dziabaszewska, Ewa Weber (2), Maryna Boguszyńska, Klaudia Jędraszyk.