KU AZS UAM Poznań – AZS AWF Warszawa 8:2: relacja minuta po minucie

Zakończyło się spotkanie ekstraligi futsalu KU AZS UAM Poznań – AZS AWF Warszawa 8:2. Zobacz zapis z bezpośredniej, tekstowej relacji z tego meczu na łamach portalu i dwutygodnika „Nasz Głos Poznański”. Patronem medialnym KU AZS UAM Poznań jest „Nasz Głos Poznański”.

AZS UAM Poznań - AZS AWF Warszawa - mecz 01

KU AZS UAM Poznań – AZS AWF Warszawa 8:2 (1:0)
Bramki:
Laura Czudzińska (14. minuta), Alicja Zając (21. minuta), samobójcza bramka (21. minuta), Adrianna Sikora (22. minuta), Agnieszka Grzechowiak (31. minuta), Paula Fronczak (34. minuta), Marta Kosiorek (36. i 37. minuta) – Magdalena Zduńczyk (25. minuta), Klaudia Grodzka (27. minuta)
Żółta kartka:
Monika Marczak (AZS UAM Poznań)
Sędziowie:
Marcin Łuczak, Maciej Śliwiński, Paweł Kamiński

AZS UAM Poznań - AZS AWF Warszawa - mecz 06

40. minuta – Koniec spotkania KU AZS UAM Poznań – AZS AWF Warszawa 8:2.

39. minuta – Paula Czudzińska zmarnowała okazję na zdobycie dziewiątej bramki dla poznanianek.

39. minuta – Mariola Nadaj trafia w słupek bramki AZS UAM Poznań.

37. minuta – Strzał Marty Witoń zdecydowanie mija bramkę AZS UAM Poznań.

37. minuta – Dwie bramki Marty Kosiorek i poznanianki prowadzą już 8:2.

AZS UAM Poznań - AZS AWF Warszawa - mecz 05

34. minuta – Gooool… Bramkę dla poznanianek po podaniu Alicji Buszy zdobywa Paula Fronczak.

31. minuta – Gooool… Bramkę dla poznanianek zdobywa Agnieszka Grzechowiak.

30. minuta – Anna Strawa broni strzał Moniki Marczak.

29. minuta – Poznanianki zmarnowały kontrę, w której wychodziły 3 na 1.

28. minuta – Trener Wojciech Weiss prosi o czas dla KU AZS UAM Poznań.

27. minuta – Gooool… Bramkę dla warszawianek zdobywa Klaudia Grodzka.

26. minuta – Żółta kartka dla Moniki Marczak  z AZS UAM Poznań.

25. minuta – Goool… Bramkę dla warszawianek zdobywa Magdalena Zduńczyk.

24. minuta – Strzał Alicji Buszy mija bramkę AZS AWF Warszawa.

23. minuta – Złe podanie Marty Witoń i zza linii bocznej Marta Zielińska.

21-22. minuta – Znakomita gra zespołu AZS UAM Poznań, który w minutę zdobywa trzy bramki. Najpierw Alicja Zając dobija strzał Marty Kosiorek, chwilę później samobójcze trafienie Marty Witoń. Na 4:0 podwyższa Adrianna Sikora.

AZS UAM Poznań - AZS AWF Warszawa - mecz 04

21. minuta – Rusza druga połowa. Klaudia Grodzka podaje do Anny Pepłowskiej.

20. minuta – Koniec pierwszej połowy spotkania KU AZS UAM Poznań – AZS AWF Warszawa 1:0.

19. minuta – Klaudia Dymińska tuż przed przerwą marnuje idealną okazję na doprowadzenie do remisu.

19. minuta – Trener Wojciech Weiss poprosił o czas dla AZS UAM Poznań.

18. minuta – Ewelina Łowicka broni strzał Alicji Buszy.

17. minuta – Ewelina Łowicka broni strzał Marty Zielińskiej, a dobitka Agnieszki Grzechowiak trafia w spojenie bramki.

16. minuta – Czas dla zespołu AZS AWF Warszawa.

16. minuta – Laura Czudzińska faulowała Patrycję Kowalską.

14. minuta – Gooool… Laura Czudzińska wyprowadza AZS UAM Poznań na prowadzeniem. Gola zdobywa strzałem z rzutu wolnego.

AZS UAM Poznań - AZS AWF Warszawa - mecz 03

13. minuta – Futsalistki AZS UAM Poznań skutecznie bronią dostępu do swojej bramki.

12. minuta – Emilia Krajewska spokojnie broni uderzenie Marii Worosilak.

11. minuta – Ewelina Łowicka instynktownie broni groźne uderzenie Agnieszki Grzechowiak.

10. minuta – Strzał Alicji Buszy z rzutu wolnego z przed pola karnego zatrzymuje się na murze futsalistek AZS AWF Warszawa.

8. minuta – Alicja Busza zatrzymuje akcję AZS AWF Poznań.

6. minuta -Strzał Laury Czudzińskiej zostaje zablokowany na linii pola karnego. Chwilę później Czudzińska oddaje kolejny strzał, który mija bramkę AZS AWF Warszawa.

5. minuta – Monika Marczak przerywa na środku boiska akcję AZS AWF Warszawa.

4. minuta – Emilia Krajewska wygrywa pojedynek sam na sam z Magdaleną Zduńczyk.

2. minuta – Alicja Busza marnuje idealną okazję na wyprowadzenie poznanianek na prowadzenie. Dobitka została wybroniona przez Ingę Kanię, która możliwe, że zagrała ręką.

1. minuta – Emilia Krajewska broni groźne uderzenie Klaudii Dymańskiej.

1. minuta – Zaczyna AZS UAM Poznań. Alicja Busza podaje do Agnieszki Grzechowiak.

AZS UAM Poznań - AZS AWF Warszawa - tablica

godzina 17:55 – Trwa rozgrzewka.

AZS UAM Poznań - AZS AWF Warszawa - rozgrzewka 01

godzina 17:50 – Znamy skład KU AZS UAM Poznań.

AZS UAM Poznań - AZS AWF Warszawa - mecz 02

godzina 17:50 – Znamy już skład AZS AWF Warszawa.

Trenerem zespołu jest: Zbigniew Tyc

godzina 17:40 – Zapraszamy do zapoznania się z relacją z meczu Kotwicy Kórnik. Więcej kliknij tutaj.

godzina 17:31 – Spotkanie KU AZS UAM Poznań – AZS AWF Warszawa poprowadzi trójka sędziowska Marcin Łuczak, Maciej Śliwiński, Paweł Kamiński.

AZS UAM Poznań - AZS AWF Warszawa - rozgrzewka

godzina 17:30 – Trwa rozgrzewka zespołów KU AZS UAM Poznań i AZS AWF Warszawa.

Zapowiedź:

Podopieczne Wojciecha Weissa pewnie wygrały trzy ostatnie spotkania i  zdobyły w nich ponad 20 bramek. – Wiadomo, że nadal szukamy optymalnego ustawienia i szykujemy się na rewanż z AZS AWF Warszawa, w którym chcemy odnieść zwycięstwo. Przygotowania do kolejnych spotkań nie ulegną zmianie i nadal będziemy trenować trzy razy w tygodniu – mówił po wygranym meczu MKS Kresowiak-Orion Siemiatycze trener KU AZS UAM Poznań, Wojciech Weiss.

Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu futsalistek KU AZS Poznań zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie na łamach portalu www.naszglospoznanski.pl. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu poznanianki przegrały na wyjeździe z zespołem AZS AWF Warszawa 4:5.