Grzegorz Chyży i Mezo na Dniach Gminy Buk


3, 4 i 5 czerwca zapraszamy na Stadion Miejski przy ulicy Sportowej w Buku na Dni Gminy 2022. Patronat medialny sprawuje „Nasz Głos Poznański”.

Ponieważ, jak co roku, ma to być święto całej wielopokoleniowej społeczności, organizatorzy przygotowali program, który wszystkich powinien zachęcić do udziału.
W piątek na bukowskim stadionie zagrają Kapela zza Winkla, Mezo, Agata Sobocińska oraz Grzegorz Chyży. Artyści wykonują różne rodzaje muzyki – każdy z mieszkańców usłyszy ze sceny coś dla siebie. Całość poprowadzi prezenter Radia Eska – Rafał Adamczak.
Piątek już od godzin popołudniowych będzie także dniem atrakcji dla dzieci. Najmłodszych zabrani zostaną w świat nauki i fantazji. W programie między innymi: interaktywny program pod tytułem „Kosmiczni odkrywcy”, kraina animacji (malowanie buziek, puszczanie megabaniek mydlanych, skręcanie balonów) oraz park dmuchańców. Kto zaś w piątkowe popołudnie będzie spragniony malarskich doznań, może zajrzeć na wystawę obrazów Romana Czeskiego z kościołem Św. Krzyża w Buku.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz