Co powiedzieli trenerzy po meczu Lech – Wisła

Oto co powiedzieli po meczu trenerzy Lecha i Wisły.

MARIUSZ RUMAK
Tak naprawdę, w pierwszej połowie mieliśmy dużo szczęścia. Graliśmy źle. Przegrywaliśmy wszystkie piłki. Mieliśmy dużo szczęścia, że schodziliśmy z boiska z wynikiem 0:2. Po przerwie, poprawiliśmy swoją grę. Mieliśmy swoje sytuacje, które wykorzystaliśmy. Chcieliśmy ten mecz wygrać przy wyniku 2:2. Niestety, straciliśmy bramkę. Dzisiaj zero punktów. Teraz najważniejsze jest dla nas czwartkowe spotkanie.

FRANCISZEK SMUDA
Komentarz jest taki… Bardzo podobała mi się pierwsza połowa. Wtedy powinien być koniec meczu. To nie były setki, jak mówią zawodnicy, a dwusetki. Gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuacje wtedy byłoby po meczu. W drugiej połowie czułem, że Lech będzie chciał, odrabiać straty. Gdy sędzia podyktował rzut karny pomyślałem, że możemy właśnie przegrać to spotkanie. Wygraliśmy jednak, z czego się bardzo cieszę. Bo wcześniej dwa raz zostałem tutaj zlany.