BIEG LWA – RUSZAMY!!!


Nie wiesz jeszcze co się będzie działo 18 maja? Jasne – BIEG LWA – odbywający się pod patronatem ‚”Naszego Głosu Poznańskiego”! Jesteśmy pewni, że znowu będziesz z nami i zabierzesz do Tarnowa Podgórnego całą rodzinę. Gwarantujemy, że nikt nie znajdzie czasu na nudę.

Bieg-Lwa

Oczywiście gwoździem programu będzie PÓŁMARATON, jak zwykle z czołówką biegaczy z kraju i zagranicy. W sumie wystartuje 1111 maratończyków. Razem z nimi rusza 333 zawodników w POGONI ZA LWEM (dosłownie) na dystansie 7 kilometrów i SZTAFETA szkolna na dystansie półmaratonu.

Wcześniej, na stadionie będziemy gościć rywalizację 333 LWIĄTEK i tu spodziewamy się wielkich emocji. Bieg Lwiątek to sportowa rywalizacja dla najmłodszych. Dzieci i młodzież wystartują w 5 różnych kategoriach wiekowych na różnych, zależnych od wieku, dystansach.

Sportową całość dopełni 66 maratończyków OUTDOOR CYCLING CityZen_ przy muzyce na żywo.

Ale skoro rodzinnie to nie może zabraknąć atrakcji dla każdego. I tu, jak co roku, nasze EXPO POZIOM WYŻEJ z zabawami offroad John Deere, zajęciami sportowymi i fitness przygotowanymi przez WUEF Club, niezłomną krową i innymi niespodziankami MK Cafe, wspinaczkami, planetarium, zajęciami kreatywnymi i edukacyjnymi. O kolejnych atrakcjach będziemy informować na bieżąco.

A na koniec deser: dla wszystkich swoje hity zagra zespół RAGGAFAYA! Zapewniamy, że rozgrzeje Cię do czerwoności swoją energią i rytmem.

No to chyba rozwiązaliśmy Ci kłopot, co robić w majowy weekend.

Do zobaczenia!

Aaa, śledź stronę www.bieglwa.pl , bo pewnie, podobnie jak w ubiegłym roku, LISTA STARTOWA zapełni się błyskawicznie, a zapisy zaczniemy dokładnie 3 miesiące przed startem czyli 18. lutego. Zapisy naszych Lwiątek zaczniemy 18 kwietnia, ale mieszkańcy gminy Tarnowo Podgórne będą mieli pierwszeństwo i tydzień wcześniej będą mogli wpisać swoje pociechy na listę startową.

 

 

Dodaj komentarz