Bieg Lwa już w sobotę!


Dziesiąta edycja jubileuszowego biegania w Tarnowie Podgórnym to półmaraton, 10-kilometrowa Pogoń za Lwem, Biegi Lwiątek, Sztafety Szkolne, Pokoleń i Firmowe, Bieg Osób Niepełnosprawnych, jedyne w swoim rodzaju Expo, a na deser – koncert zespołu Strachy na Lachy. To wszystko już 20 maja! Patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”.

Bieg Lwa

Majowe bieganie w Tarnowie Podgórnym to wielkie wydarzenie dla mieszkańców i włodarzy gminy. Nic dziwnego. Bieg Lwa przyciąga tu tysiące biegaczy (w tym roku na listach startowych jest łącznie ponad 3200 uczestników) oraz fantastycznych kibiców, którzy wspólnie z organizatorami tworzą wyjątkowe wydarzenie.

– Bieg Lwa to największe biegowe wydarzenie w gminie Tarnowo Podgórne. Od dziesięciu edycji zależy nam na tym, by tworzyć imprezę, promującą aktywność sportową i sprzyjającą ustanawianiu osobistych rekordów biegowych, a przede wszystkim zachęcającą do wspólnego, rodzinnego wypoczynku. Wyróżnia ją także pełna atrakcji strefa EXPO, która powstaje dzięki współpracy z lokalnymi partnerami biznesowymi, bo przedsiębiorczość jest atutem naszej gminy – mamy tu prawie 6 tysięcy firm z ponad 55 tysiącami miejsc pracy – mówi Tadeusz Czajka, wójt gminy Tarnowo Podgórne, który sam wystartuje w Biegu ​Lwa.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz