Apartamenty Bergera na finiszu


Zmienia się oblicze wildeckiej zabudowy. Przy ulicy Bergera trwają ostatnie prace wykończeniowe związane z realizacją projektu Apartamenty Bergera. Inwestor, spółka EBF Development, rozpoczęła już przygotowania do procesu przekazywania mieszkań.

Apartamenty Bergera

Dzielnica Wilda już niedługo zyska nowych mieszkańców. Przy ulicy Gothilfa Bergera, w drugiej linii zabudowy, powstał 7 – kondygnacyjny budynek składający się z 2 segmentów. Przyszłym mieszkańcom zostaną przekazane 134 mieszkania i apartamenty o powierzchni od 33 do 131 mkw, a wśród nich kawalerki oraz lokale -2, -3, -4 i -5 pokojowe. W mieszkaniach na parterze pojawią się ogródki, a w pozostałych – balkony lub loggie. Dopełnieniem mieszkań są charakterystyczne dla architektury projektu przestronne tarasy i duże, panoramiczne okna gwarantujące doskonałe doświetlenie wnętrz. – Finiszujemy z budową, którą rozpoczęliśmy w 2021 roku. Obecnie trwają ostatnie prace płytkarskie i malarskie. Rozpoczynamy montaż elementów dekoracyjnych w częściach wspólnych. Przygotowujemy się również do procesu związanego z przekazywaniem lokali nowym mieszkańcom. – informuje Agata Nowaczyk, specjalista z biura sprzedaży EBF Development. Budynek, który tak dobrze wkomponował się okoliczną zabudowę posiada także cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz 2 hale garażowe, które zapewnią miejsca postojowe dla mieszkańców. Ich liczbę uzupełnia parking naziemny z 5 miejscami, w tym 3 dla osób z niepełnosprawnościami. W sprzedaży zostały jeszcze ostatnie wolne mieszkania o powierzchni od 47,59 do 97,70 mkw. i w cenie od 10.500 złotych brutto.
Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Pod ręką przyszłych mieszkańców Apartamentów Bergera jest dosłownie wszystko co pozwala na komfort zamieszkiwania. Nie brakuje skwerów, parków i zieleni miejskiej. Najbliższe otoczenie to również popularny rynek, liczne kawiarnie i restauracje oraz punkty handlowo – usługowe. W pobliżu funkcjonują także placówki dydaktyczne i zdrowotne oraz obiekty sportowe i kulturalne. Wilda jest idealnie skomunikowana nie tylko z centrum, ale też pozostałymi dzielnicami Poznania.

 

Dodaj komentarz