Amber Piątkowo dla aktywnych


Amber Piątkowo, to zespół nowoczesnych i funkcjonalnie zaprojektowanych budynków mieszkalnych, wkomponowanych w otaczającą zieleń. Nabywcy nowych nowoczesnych mieszkań mają  niepowtarzalną możliwość zamieszkania w sercu dynamicznie rozwijającej się poznańskiej dzielnicy położonej blisko rozległych terenów rekreacyjnych. Inwestorem jest firma TRUST sp. z oo.

trust_amber_1

DOBRE SĄSIEDZTWO

Piątkowo to wyjątkowa dzielnica. Dzielnica ludzi aktywnych. Położona w spokojnej, malowniczej, części miasta, blisko lasów przy Różanym Potoku, góry „Morasko”, rezerwatów przyrody „Żurawiniec” i „Meteoryt”. Z bogatą ofertą placówek edukacyjnych; przedszkoli, szkół, kampusu uniwersyteckiego. Zróżnicowana infrastruktura publiczna: centra handlowe, obiekty sportowe, kina – sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bardzo blisko jest również do centrum sportowo-rekreacyjnego i handlowego Suchego Lasu tj. ok.5 minut.

 FUNKCJONALNOŚĆ

W pierwszym etapie inwestycji Amber Piątkowo powstaną trzy nowoczesne czteropiętrowe budynki połączone podziemną halą garażową, w których zaprojektowano 170 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Znajdziemy tu kameralne kawalerki od 28 m2, wygodne mieszkania dwupokojowe od 45 m2 oraz trzypokojowe od 52 do 75 m2. Dobrą architekturę akcentuje jakość materiałów i detale wykończenia. Wewnętrzne patio z zielenią i małą architekturą podkreślają charakter dzielnicy i całego kompleksu. Projektowany zespół budynków posiadać będzie pełną infrastrukturę – drogi, chodniki i plac zabaw dla dzieci.

KOMUNIKACJA

Amber to nie tylko bliskość atrakcji Piątkowa. To także wygodne połączenia z centrum miasta przy pomocy bogatej  sieć linii tramwajowych i autobusowych oraz wygodnym Poznańskim Szybkim Tramwajem na czele.

O innej inwestycji firmy TRUST sp. z o.o. – Lubczykowa Góra II –  czytaj tutaj .

Szczegóły na www.trust.pl

 

 

 

Trackbacks for this post

Dodaj komentarz