Poznanianki zagrają z LEX Kancelaria Słomniki o Final Four

Już w niedzielę w ekstralidze futsalu kobiet dojdzie do niezwykłego pojedynku, gdyż KU  AZS UAM Poznań zmierzy się z rewelacyjnym beniaminkiem LEX Kancelaria Słomniki. Początek futsalowych emocji w Hali Widowiskowo-Sportowej UAM przy ul. Zagajnikowej o godz. 17:00, a wstęp na mecz pod patronatem dwutygodnika „Nasz Głos Poznański” jest bezpłatny.

Prowadzone przez Wojciecha Weissa futsalistki KU AZS UAM Poznań w pierwszym spotkaniu  play-off ekstraligi zremisowały na wyjeździe z LEX Kancelaria Słomniki 1:1. – Było to nasze pierwsze spotkanie w historii z tym zespołem w bardzo specyficznej hali, która jest twierdzą beniaminka ekstraligi futsal. Kwestia awansu do Final Four jest otwarta. AZS UAM Poznań zrobi wszystko, aby niedzielny mecz u siebie wygrać i cieszyć się z awansu – mówi trener poznanianek, Wojciech Weiss.

Początek futsalowych emocji w Hali Widowiskowo-Sportowej UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu (Kampus Morasko) o godz. 17:00, a wstęp na mecz jest bezpłatny. Patronem medialnym KU AZS UAM Poznań jest dwutygodnika „Nasz Głos Poznański”. Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu futsalistek KU AZS Poznań zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie na łamach portalu www.naszglospoznanski.pl.

Mecz KU AZS UAM Poznań – LEX Kancelaria Słomniki minuta po minucie (wystarczy kliknąć)

Terminarz spotkań rewanżowych play-off ekstraligi futsalu kobiet:

sobota, 18 lutego 2017 roku
godz. 15:00, AZS AWF Warszawa – TS ROW Rybnik (1 mecz – 2:4)
godz. 18:00, AZS UJ Kraków – AZS UG Gdańsk (1 mecz – 7:0 )
godz. 18:00, Rolnik B. Głogówek – Kotwica Kórnik (1 mecz – 2:4 )

niedziela, 19 lutego 2017 roku
godz. 17:00, AZS UAM Poznań – Lex Kancelaria Słomniki (1 mecz – 1:1)

Do Final Four (4-5 marca) awansują wygrani z dwumeczów. Gospodarz turnieju zostanie ogłoszony po play-offach. Będzie to jeden z jego uczestników, który zgłosi chęć organizacji. Z naszych informacji wynika, że już na tą chwilę wyraziły taką KU AZS UAM Poznań oraz AZS AWF Warszawa.