Zapis relacji minuta po minucie z meczu KU AZS UAM Poznań – LEX Kancelaria Słomniki 1:2

Zakończyło się spotkanie ekstraligi futsalu kobiet KU AZS UAM Poznań z beniaminkiem rozgrywek zespołem LEX Kancelaria Słomniki 1:2 w fazie play-off. Zobacz zapis z bezpośredniej – tekstowej relacji z tego spotkania na łamach portalu dwutygodnika „Nasz Głos Poznański”.

Zdjęcia z meczu obejrzeć można tutaj – kliknij

KU AZS UAM Poznań – LEX Kancelaria Słomniki 1:2 (1:1)
Bramki: Adrianna Sikora (22. minuta) – Adrianna Sobolewska (15. minuta), Agnieszka Karcz (39. minuta)
Żółte kartki: Marta ZielińskaWeronika Żak, Katarzyna Tatruch
Sędziowie: Dariusz Smolarek, Jakub Modrzejewski, Paweł Kamiński (sędzia czasowy)

40. minuta – Koniec spotkania. Sensacyjny awans beniaminka ekstraligi futsalu do Final Four

39. minuta – Gol dla LEX Kancelaria Słomniki – Agnieszka Karcz.

39. minuta – Alicja Zając minęła Annę Król i nie trafiła do pustej bramki.

38. minuta – Magdalena Matyja leży na parkiecie, ale sędzia nakazał grać dalej. Chwilę później czas dla zespołu gości.

37. minuta – Czas dla AZS UAM Poznań.

36. minuta – Alicja Zając przegrywa pojedynek sam na sam z Anną Król.

35. minuta – Dominika Dewicka broni strzał Myroslavy Vypasniak z ostrego kąta.

33. minuta – Poznanianki wychodziły z kontrą 3 na 1, ale Marta Zielińska zmarnowała idealne zagranie Alicji Zając, po którym powinna paść bramka dla AZS UAM Poznań.

30. minuta – Spotkanie rozgrywane jest w środkowej strefie boiska.

29. minuta – Weronika Wójciak zatrzymała faulem Alicję Zając i rzut wolny dla poznanianek.

28. minuta – Rozpoczęła się wymiana ciosów i widać, że żaden z zespołów nie chce dogrywki.

26. minuta – Dominika Dewicka broni groźny strzał z bliska Patrycji Gruchacz.

25. minuta – Strzał Alicji Zając mija bramkę LEX Kancelaria Słomniki.

22. minuta – Adrianna Sikora doprowadza do remisu.

22. minuta – Żółta kartka dla Katarzyny Tatruch za komentowanie decyzji sędziego z ławki rezerwowych.

21. minuta – Rozpoczęła się druga połowa. Dominika Dewicka  broni dwa groźne strzały rywalek.

godz. 17:50 – Trwa przerwa.

20. minuta – Laura Czudzińska miała dwie idealne okazje na doprowadzenie do remisu, ale lepsza ponownie Anna Król.

19. minuta – Dominika Dewicka broni strzał Magdaleny Matyji.

19. minuta – Zza linii bocznej Magdalena Matyja.

18. minuta – LEX Kancelaria Słomniki ponownie fauluje i rzut wolny dla poznanianek. Strzał Aleksandry Tyl mija bramkę gości.

18. minuta – Trwa oblężenia bramki AZS UAM Poznań. Chwilę później Laura Czudzińska przegrywa pojedynek sam na sam z Anna Król.

godz. 17:41 – Czas dla zespołu LEX Kancelaria Słomniki.

17. minuta – Alicja Zając ratuje poznanianki przed stratą gola.

15. minuta – LEX Kancelaria Słomniki wykorzystuje chwilę dekoncentracji w poznańskim zespole i bramkę zdobywa Adrianna Sobolewska.

14. minuta – Marta Zielińska ukarana żółtą kartką za faul na Julii Baście, która potrzebuje pomocy lekarza.

14. minuta – Strzał Agnieszki Grzechowiak mija bramkę gości.

13. minuta – Julia Basta była bliska zdobycia bramka dla LEX Kancelaria Słomniki, ale znakomitą interwencją popisała się Dominika Dewicka.

12. minuta –  Żółta kartka dla Weroniki Żak za zatrzymanie akcji poznanianek przed polem karnym faulem, ale strzał Laury Czudzińskiej z rzutu wolnego trafia w mur.

11. minuta – Laura Czudzińska marnuje najlepszą okazję poznanianek w pierwszej połowie na zdobycie bramki.

10. minuta – Rzut rożny dla LEX kancelaria Słomniki, który wykonuje Weronika Żak. Rusza kontra UAM.

9. minuta – Anna Król broni strzał Adrianny Sikory zza linii pola karnego.

8. minuta – Strzał Adrianny Sobolewskiej zdecydowanie mija bramkę poznanianek.

7. minuta – Bardzo wyrównane spotkanie. Zza linii bocznej Alicja Zając.

5. minuta – Dominika Dewicka broni strzał głową Kamili Dardy.

3. minuta – Poznanianki miały idealną okazję na objęcie prowadzenia. Jednak Monika Marczak nie wykorzystała idealnego podania Alicji Zając.

2. minuta – Groźne uderzenie Adrianny Sikory mija bramkę gości.

1. minuta – Pierwsza interwencja Dominiki Dewickiej. Chwilę później pierwszy strzał AZS UAM Poznań.

1. minuta – Zaczyna zespół LEX Kancelaria Słomniki.

godz. 17:00 – Prezentacja zespołów.

godz. 16:45 – Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie: Dariusz Smolarek, Jakub Modrzejewski, Paweł Kamiński (sędzia czasowy)

godz. 16:31 – Rozgrzewka LEX Kancelaria Słomniki.

godz. 16:30 – Zobacz fotogalerie z rozgrzewki futsalistek AZS UAM Poznań.

godz. 16:16 – Zespół AZS UAM Poznań rozpoczął rozgrzewkę przed spotkaniem.

Trener: Kazimierz Śliwiński

Zapowiedź spotkania KU AZS UAM Poznań – LEX Kancelaria Słomniki (wystarczy kliknąć).