Lech – Śląsk 0:3. Relacja

W 14. kolejce T-Mobile Ekstraklasy drużyna Lecha Poznań na własnym boisku przegrał z  aktualnym Mistrzem Polski, ekipę Śląska Wrocław 0:3 (o:1).

Absolutna dominacja Śląska. Trzecia porażka z rzędu na swoim boisku Lecha. Drugi mecz z rządu gdy Lech traci na swoim boisku trzy bramki. W ostatnich trzech meczach stracił 8 bramek. Ostatnia porażka Lecha tak wysoka u siebie miała miejsce w 2004 roku, kiedy przegrał z Amiką 0;4. Ostatni raz Śląsk wygrał mecz w Poznaniu w sezonie 1995/1996. No i do tego wszystkiego należy dodać straty finansowe. Kibice odpalili race, ktore zmusiły sędziego do przerwania dwukrotnie meczu. Jedyne co jest niezmienne wyraz twarzy trenera Rumaka…. I to niech wystarczy za komentarz

90’+6′ Koniec meczu

90+4′ Starcie Mili i Możdżenia doprowadza do szarpaniny na boisku. Mila i Możdżeń obejrzeli żółte kartki . Kartka dla Możdżenia eliminuje go z meczu w Kielcach.

90″ Wznowione spotkanie. Sędzia doliczy ł6 minut

88′ Sędzia przerwał kolejny raz mecz z powodu dymu. Kotorowski zasłonił twarz ma problemy z oddychaniem. Kamiński znoszony na noszach, skręcony staw skokowy. Lech gra w dziesiątkę.

85: Ćwieląga zmienia Garyga. Levey wrócił na ławkę swojego zespołu.

84′ Mecz wznowiony

82″ Sędzia zatrzymał mecz z powodu złej widoczności. Stadion spowity jest dymem z petard.

82″ Murawski strzel ponad bramką

80′ Ćwieląg strzelił główką obronił Kotorowski, chwilę później jak w masło wjechał w pole karne Kaźmierczak. Jego starzał trafił jednak w słupek.

78′ Po faulu na Ćwielągu Djurdjević obejrzał 1 żółtą kartkę w sezonie.

74′ Djurdjević zmienia kontuzjowanego Wołąkiewicza

73″ Po faulu Ćwieląga na  na Trałce, ten pierwszy  obejrzał 3 kartę żółtą w sezonie

72″ Bomba Murawskiego z blisko 30 metrów. Duże problemy z obroną miał Kelemen

63′ Obraz bezradności Lecha. Możdżeń miał  szansę na strzelenia gola. Kelemen okazał się lepszy, a dobitka Ślusarskiego poleciała wysoko nad bramką. Z obozu Śląska doszła informacja, że trener Levy zasłabł i jest w punkcie medycznym.

58′ Na trybunach rożne nastroje. Młyn realizuje scenariusz na ten mecz z petardami i pokazami, a reszta trybun wyraża swoje niezadowolenie gwizdami.

56′ I TRZECIA BRAMKA DLA ŚLĄSKA. PO BŁĘDZIE KAMIŃSKIEGO ĆWIELĄG WPAKOWAŁ PIŁKĘ DO BRAMKI OBOK BEZRADNEGO KOTOROWSKIEGO

55′ TRAGEDII CIĄG DALSZY! SOBOTA POZOSTAWIONY BEZ OPIEKI STRZELA NIE DAJĄC SZANS KOTOROWSKIEMU

50″ Możdżdżeń też… na wiwat

47″ Lovrencsics strzał na wiwat

46″ Lech rozpoczął drugą połowę. Na boisku pojawił się Bereszyński za Drewniaka i Możdżeń za  Toneva.

45′ Sędzia nie przedłużył spotkania. Tragiczna bezradność Lecha. Paradoksalnie Lech przegrywając z Legią 3;0 był o klasę lepszy niż w dzisiejszym spotkaniu. Wciąż bezbarwnie, bez emocji, bezsilnie…

40′ Mila podciął piłkę próbując przerzucić Kotorowskiego, który wyszedł z bramki. Na szczęście zrobił to mało precyzyjnie i Kotorowskie wyłapał piłkę.

34″ Lech jest bezradny. Przypomnijmy, że ostatni raz Śląsk wygrał w Poznaniu w sezonie 1995/96

27′ Drewniak zza inii pola karnego na wprost bramki oddał strzał, który Kelemen wyłapał bez prolemu

21′ Sobota dośrodkował do Diaza. Ten głową wpakował piłkę do siatki. Błąd Kotorowskiego, który niepotrzebnie wyszedł z bramki. Gdyby pozostał Kotorowski w bramce bez problemu by ją wyłapał na linii bramkowej. 1;0 dla Śląska

13′ Szybka kontra Śląska, ale Sobota na szczęście strzelił obok słupka bramki Kotorowskiego

11′ Mecz głównie toczy się w środku boiska z lekką przewagą Lecha.

5` Do bezpańskiej piłki dopada Tonev. Bułgar jednak zamiast zagrywać do dobrze ustawionego Ślusarskiego, próbuje lobować bramkarza Śląska i ten z łatwością łapie słaby strzał pomocnika Lecha.

2` Ładnie z piłką zabrał się Ceesay. Jego uderzenie z problemami broni Kelemen, jednak Ślusarski jest zbyt daleko, by dobić strzał obrońcy Kolejorza.