ZAKRZEWO: Pożar hali jachtów (FILM)


Wielki pożar wybuchł w hali sztoczni jachtowej w Zakrzewie. Strażacy otrzymali zgłoszenie o godzinie 17.10. W ogniu stanął jeden z trzech budynków firmy Nivikom. Ma on powierzchnię ok. 1200 mkw. Na miejscu są 22 jednostki straży. W związku z akcją ratowniczą utworzyły się wielkie korki na drodze 307 Buk – Poznań.

 

Pożar w Zakrzewie

Opublikowany przez Anna Przybyła 15 maja 2018

AKTUALIZACJA godz. 18.19  Pożarem objęta jest większa część hali fabryki zajmującej się remontem jachtów. Strażacy próbują zapobiec rozprzestrzenieniu się ognia na dwie pozostałe hale. Pracownicy zdążyli się ewakuować.  Nie  ma informacji, by ktoś został poszkodowany. Dym  widać z kilku kilometrów, m.in. z  Dopiewa, a także z Poznania.  Zdaniem strażaków nie stanowi on zagrożenia dla zdrowia osób postronnych.

AKTUALIZACJA: Około godz. 19 pożar został opanowany przez strażaków. Trwa jego dogaszanie. Budynek, który się spalił to były dwie połączone hale: magazynowa, gdzie spaleniu uległo 50 jachtów, a druga produkcyjna z materiałami. Hala prawdopodobnie nadaje się do rozbiórki.

Zobacz także inne dzisiejsze zdarzenia:

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Napisz do nas, prześlij zdjęcie! My ostrzeżemy innych!!! Piszcie na naszym profilu facebookowym – kliknij tutaj lub na kontakt@naszglospoznanski.pl albo wyślijcie sms na nr tel. 691 895 296.

Film i fot. Anna Przybyła @Nasz Głos Poznański

Fot. Radio Poznań

Dodaj komentarz