Targi Mieszkań i Domów pełne ofert


21 i 22 września w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zapoznać się z ofertą nieruchomości z Poznania i okolicy, skonsultować się z doradcami finansowymi, poznać propozycje kredytowe wielu banków, jak i uczestniczyć w seminariach o tematyce mieszkaniowej.  
ST_ART PIĄTKOWO – inwestycja firmy Nickel Development powstaje przy ul. Lechickiej.

 Zainteresowanie nowymi mieszkaniami w Poznaniu i domami poza granicami miasta nie słabnie, pomimo inflacji cenowej. Na wzmożony popyt szybko reagują deweloperzy wprowadzając do ofert nowe projekty. W sumie na Targach Mieszkań i Domów zaprezentuje się blisko 150 wystawców.

Promocje targowe

Jesienna edycja targów to idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkaniowych okazji. Wielu wystawców na to wydarzenie przygotowało specjalne okazje, prześcigając się w ich atrakcyjności. Będzie więc w czym wybierać. Pojawią się czołowi deweloperzy, jak Linea, Nickel, Jakon, Novum Plus, Agrobex, Ataner, Proxin Ogrody, Monday Developement, EBF Developement, Greenbud Development czy UWI Inwestycje.

Firma Jakon zaprasza na stoisko E7. Deweloper ten proponuje inwestycje przy ul. Lwowska 2 w Poznaniu. To propozycja dla osób stawiających na aktywny tryb życia, szukających swojej  przestrzeni w centrum miasta i bliskim sąsiedztwie terenów  do czynnego wypoczynku. To wspaniałe miejsce na poranny  jogging lub wypoczynek na świeżym powietrzu, tuż obok Jeziora Maltańskiego. Druga propozycja jest zlokalizowana w rejonie Polanki, u zbiegu ulicy Sowiej i trasy Kórnickiej. Oferuje tu mieszkania o metrażach od 35 do 110 m2. Uwaga, przy podpisaniu rezerwacji do końca września na mieszkanie – miejsce postojowe wraz z platformą parkingową w atrakcyjnej cenie! Z kolei przy ul. Biskupińskiej na Strzeszynie powstają budynki typu A wyposażone w pomieszczenie wózkarni/rowerowni na parterze, w których znajduje się po 16 komfortowych mieszkań oraz budynki typu B wyposażone w windę i podziemną halę garażową, w których znajduje się po 19 mieszkań. Natomiast Ellada Park to nowe osiedle na mapie Strzeszyna Greckiego. Idealne miejsce dla miłośników kameralnego stylu życia w niedalekiej odległości od centrum miasta. Atutem obok zróżnicowanych metraży mieszkań od 33 m2 do 75 m2 jest możliwość ich łączenia w wielkopowierzchniowe apartamenty.

Firma Nickel Development rozszerza swoją ofertę wykończenia mieszkań pod klucz – zdradza Agnieszka Jaworska-Goździewska, specjalista ds. marketingu i PR w Nickel Development. Podczas jesiennej edycji Targów Mieszkań i Domów zadebiutuje usługa wykończenia mieszkań zakupionych z innych źródeł niż tylko inwestycje spółki. Tym samym będzie ona pierwszym poznańskim deweloperem, który zaoferuje swoje usługi tak szeroko. Wykończenie mieszkań pod klucz realizowane jest przez Nickel Development od 2011 roku i do dziś wykonano już ponad 200 takich projektów.

Łopianowa Łąki to kompleks 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowych o powierzchni 82 lub 92 m2 powstających na terenie Radojewa  w malowniczej, północnej części Poznania. Inwestorem jest cieszący się dobrą opinią deweloper Novum Plus, znany z budowy osiedla Rozalin w Lusówku oraz os. Błękitny Staw w Biedrusku.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz