Sylwia Grzeszczak w Sali Ziemi. MAMY BILETY!


Sylwia Grzeszczak, popularna wokalistka, kompozytorka i  autorka tekstów, słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity, wraca do Poznania, aby 10 grudnia zagrać dwa koncerty najlepszych przebojów w wyjątkowej Sali Ziemi. Patronat sprawuje Nasz Głos Poznański. Mamy dla Czytelników sześć dwuosobowych biletów!
II Koncert godzina 20:00 (ostatnie wejściówki)

Dla Czytelników mamy po trzy dwuosobowe zaproszenia – na każdy z tych koncertów! Aby zdobyć jedno z nich wystarczy napisać maila na kontakt@naszglospoznanski.pl w tytule wpisując „Grzeszczak”. Należy też wpisać godzinę, którą jest się zainteresowanym: godz. 17 lub 20. Spośród wszystkich nadesłanych wiadomości wybierzemy laureatów. Konkurs trwa do 5 grudnia do godz. 20.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj

Zobacz inne nasze konkursykliknij tutaj.

1 komentarz

  1. Czerwiński Bogdan pisze:

    Sylwia Grzeszczak to osoba co bardzo lubię za jej piękny głos i osobowość miło by było gdy by te bilety w moje ręce trafiło może szczęście uśmiechnie się do mnie bo ciągle próbuje i nie mam szczęścia tak trzymam kciuki i pozdrawiam

Dodaj komentarz