SKF Politechnika Poznańska wygrywa z Energą AP Czarni Słupsk


Siatkarki SKF Politechnika Poznańska pewnie wygrały we własnej hali z zespołem Energa Akademia Pomorska Czarni Słupsk i nadal zajmują czwarte miejsce w tabeli II ligi. Za tydzień podopieczne Marcina Grocia zmierzą się na wyjeździe z WTS KDBS Bank Włocławek. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania były siatkarki SKF Politechnika Poznańska, ale podczas rozgrzewki kontuzji doznała środkowa Karolina Kohut i trener Marcin Groć musiał dokonać zmian w ustawieniu. Natomiast zawodniczka została zabrana do szpitala na konsultację.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, ale końcówka należała do poznanianek, które wygrały 25:22. W drugim secie siatkarki SKF Politechnika Poznańska dzięki skutecznej zagrywce zdobyły kilku punktową przewagę, która pozwoliła dowieść wygraną do końca – 25:18. Równie szybko zakończył się trzeci set i podopieczne Marcina Grocia mogły świętować zwycięstwo za trzy punkty.

SKF Politechnika Poznańska – Energa Akademia Pomorska Czarni Słupsk 3:0 (25:22, 25:18, 25:17)

SKF: Pierzchała, Pachurka, Radzewicz, Grzeca, Kucner, Halczak, Przybylska (libero) oraz Bińczycka, Bogacz.

Występy zespołu SKF Politechnika Poznańska w rozgrywkach II ligi są możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania. Natomiast oficjalnym przewoźnikiem klubu jest FOX Travel. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Dodaj komentarz